کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود رمان ربه‌کا

16 آوریل 2015
3 نظر

رمان عاشقانه ربه‌کا، اثر دافنه دوموریه بانوی نویسنده انگلیسی است که در سال ۱۹۳۸ منتشر شد. بیش از نزدیک به ۳ میلیون نسخه از این رمان بین سال‌های ۱۹۳۸ و ۱۹۶۵ به فروش رسید و در طول این مدت در مدام در حال چاپ بوده است.
فیلمی نیز با همین عنوان توسط آلفرد هیچکاک در سال ۱۹۴۰ ساخته و برنده جایزه اسکار نیز شد.

نقل قول از ویکی‌پدیای فارسی؛ ماجرای رمان ربه‌کا:
کتاب با این جمله شروع می‌شود که یکی از آغازهای مشهور تاریخ ادبیات است:
«دیشب در عالم رؤیا دیدم که بار دیگر در ماندلی پا گذاشتم» و توسط زن جوانی روایت می‌شود که تا پایان داستان نام اورا نمی‌فهمیم و صرفا به نام «خانم دووینتر» شناخته می‌شود. داستان در باب زن جوان خدمتکاری است که با مردی ثروتمند آشنا می‌شود و مرد جوان به او پیشنهاد ازدواج می‌دهد.
دختر جوان پس از مدتی زندگی پی می‌برد مرد جوان، همسر زیبای خود را در یک حادثه از دست داده و سیر داستان پرده از این راز بر می‌دارد که زن جذاب و متوفی مرد جوان، زنی فاسد و هوس باز بوده و شبی که او منتظر معشوقه‌اش بوده، ناگهان با شوهرش روبرو می‌شود و پس از دادن خبر دروغین آبستن بودنش به دست او کشته می‌شود و شوهرش آقای ماکسیمیلیان دووینتر جسدش را به همراه قایق شخصی‌اش در دریا غرق می‌کند.
پس از یک سال با پیدا شدن جسد ربه‌کا، ماکسیم دوویمنتر پای میز محاکمه کشیده می‌شود. به آتش کشیده شدن قصر مرد ثروتمند و افشای راز همسر جذاب و زیبایش نشانی از حقایق و نیمه پنهان وجود آدم‌ها است که با ظاهری آراسته و با شکوه پوشانده شده است. در حالیکه در داخل این ظاهر براق و خیره کننده، آدم‌ها در حال زجر کشیدن و زجر دادن یکدیگر هستند و هیچیک از این حقایق به چشم افراد ساده دل و ظاهر بین که از خارج این زندگی به آن نگاه می‌کنند، نمی‌آید.

خرید آنلاین، ارسال به آدرس ایمیل شما – قیمت ۴۹۰۰ تومان
[arianpalpaiddownloads id=”58″]

رمان ربه‌کا

مشخصات کتاب؛
نام مؤلف/گردآورنده: دافنه دوموریه
تعداد صفحات: ۵۱۲ صفحه (۲۶۱ صفحه پی‌دی‌اف)

لینک کوتاه مطلب

http://ketabfarsi.ir/?p=5571
  • عالی بود بالاخره یه جا پیدا کردم که ربکا رو دانلود کنم. من چندقبلا دفعه این کتاب رو دانلود کردم که بدون استثناء فایل همشون مشکل داشت. ولی این بکی خدا رو شکر کار میکنه. سپاس فراوااااااان

  • این کتاب فوق العادست

  • بسیار زیبا…خسته نباشید