کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب صفر تا صد فروش آنلاین

۱۱ شهریور ۱۳۹۲
بدون نظر

مقدمه
اغلب ما دوران کودکی و نوجوانی یکسانی داشته‌ایم، صرف‌نظر از وضعیت مادی و محل زندگی هرکدام کارهایی انجام دادیم که دیگران انجام می‌دادند. همگی به مدرسه رفتیم، تحصیل کردیم، تفریحاتی تعریف شده بر اساس سطح زندگی و محل زندگی خود انجام دادیم و رشد کردیم.
در این بین ممکن است درصدی از ما (شاید زیاد یا کم) فعالیت‌هایی که آن را فوق برنامه می‌نامیدیم داشتیم؛ عده‌ای به کلاس‌های آموزشی می‌رفتیم و زبان‌های خارجی را آموختیم. عده‌ای به دنبال کلاس‌های ورزشی بودیم و تقویت قوای جسمانی را رمز موفقیت می‌دانستیم. عده‌ای هم ناخواسته یا خواسته روی به فعالیت‌هایی می‌آوردیم که زیاد عمومیت نداشت! مثلا خود من در دوران دانش‌آموزی برای یک خبرگذاری فعالیت می‌کردم. اما چه چیزی باعث موفقیت یا عدم موفیت ما در فعالیت هایمان می‌شد؟ اگر بخواهیم عوامل کلی موفقیت را که در همه حال و همه جا با ما هستند ذکر کنم، دو کلمه را خواهم گفت: علاقه و تمرکز!
علاقه و تمرکز دقیقا دو عاملی هستند که انسان‌های معمولی را تبدیل به انسان‌های موفق می‌کند. این دو چیزهایی نیستند که بتوانیم در مدرسه یا مراکز آموزش عالی فرا بگیریم. در واقع برای آموزش و یادگیری یک موضوع باید حتما به آن علاقه داشته باشیم و روی آن تمرکز کنیم وگر نه تمامی مراحل آموزشی بی‌فایده خواهد بود.
کتاب حاضر یک راهنمای مناسب بازاریابی اینترنتی و راه اندازی فروشگاه و کسب درآمد در فضای مجازی می‌باشد.

عناوین و سرفصل‌های کتاب عبارتند از؛
– بازاریابی چیست؟
– نیاز، نیازمند، ابزار رفع نیاز، داد و ستد
– من و دنیای مجازی
– پیش بسوی مقصد
– چرا فروش اینترنتی
– دامنه (آدرس اینترنتی)
– فروشگاه ساز
– پرداخت نقدی
– پرداخت در هنگام تحویل
– آشنایی با بعضی شرکت‌های ارائه دهنده خدماتی

صفر تا صد فروش آنلاین

مشخصات کتاب؛
نام مؤلف/گردآورنده: توحید قهرمانی
تعداد صفحات: ۱۱۴ صفحه
لینک دانلود مستقیم
لینک دانلود کمکی: دریافت فایل

لینک کوتاه مطلب

http://ketabfarsi.ir/?p=3804