کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

کتاب الکترونیکی چگونه بخواهید، چگونه برسید

22 دسامبر 2017
یک نظر

چه می‌شد اگر یکی از الهام بخش‌ترین استادان معنوی همه اعصار را با یکی از پیران خردمند جهان کنار هم بیاورید؟ مواجهه‌ای جادویی، سرشار از بصیرت و روح بخش که هیچ وقت فراموشش نخواهید کرد!
در این کتاب الهام بخش و پرعظمت، که بر اساس نشستی در آناهیم کالیفرنیاست، دکتر وین دایر و استر هیکس با خرد جمعی، که به نام آبراهام شناخته میشود، دور هم نشسته‌اند. وین، همه سؤالاتی را می‌پرسد که در بیش از چهل سال تعلیم دیگران، درباره آشتی با خود و کشف خود، اندوخته و آبراهام جواب‌هایی می‌دهد که همه ما باید بشنویم و عناوینشان این موارد است:
– فرزند پروری، والدین و زنجیره زندگی
– می‌توانیم به حالتی برسیم که در آن «عشق بدون هیچ تقابلی» وجود داشته باشد؟
– دارما، سرنوشت و بودن در مسیر خود
– کنار آمدن با اخبار ناخوشایند
– آیا استادان و راهنمایانی هستند که از عالم بالا آمده باشند؟
– مونسانتو و دستکاری ژنتیکی
و خیلی موضوعات دیگر …
وین و استر سال‌ها با هم دوست بوده‌اند؛ ولی این اولین بار است که وین در مکالمه‌ای طولانی، درباره خیلی درس‌های زندگی و سؤالات گیج کننده، با آبراهام درگیر می‌شود. این کتاب را بخوانید و خودتان این جلسه خارق العاده ذهن‌ها را تجربه کنید.

مقدمه دکتر وین دایر
آموزه‌های آبراهام را تقریبا از سه دهه پیش تا حالا با خودم داشته‌ام. وقتی فرصتی پیش آمد تا مکالمه‌ای رودررو با کسی داشته باشم که مدت‌ها بود او را پیشگام خرد در سیاره امروزمان می‌دانستم، حسابی هیجان زده شدم و ذوق کردم. هر بار که دوباره گفته‌های خرد جمعی جداشده از جسم به نام آبراهام را می‌خوانم، به آهنگ «بیا و با من پرواز کن» فکر می‌کنم. در صفحات این کتاب فرصتی هست برای اوج گرفتن تا بلندایی که شاید هیچ وقت تا قبل از این تصور نکرده باشید.
همانطور که روی صحنه نشسته بودم و با استر صحبت می‌کردم، وقتی به جواب‌های شگفت انگیز آبراهام گوش می‌کردم، نه فقط کاملا مسحور چیزی شده بودم که می‌شنیدم؛ که در ضمن، تحت تأثیر انرژی عمیقی بودم که روز عصر در آن اتاق بزرگ وجود داشت. مثل پسربچه‌ای بودم که با چشم‌های گشاد شده به ویترین آبنبات فروشی خیره شده، چون می‌تواند کمی از هرچه را که دلش می‌خواهد امتحان کند. آموزه‌هایی که اینجا در این کتاب ارائه می‌شوند، به شما خوانندگان فرصت می‌دهد ذهنتان را به کار بیندازید تا به وسیله خودتان، زندگی را خلق کنید که سرشار از هیجان، خوشبختی و حس همیشگی باقی ماندن در فضای رسیدن به آرزوها و اهداف است. آبراهام به همه سؤالات و نظرات من جواب معقولی داد که همین مرا به مکث واداشت تا به واقعیت‌های ساده‌ای فکر کنم که با آن می‌شود به یک زندگی مطابق با وجود حقیقی‌مان رسید.
سال‌ها قبل که دانشجوی جوان مقطع دکترا بودم با حکمتی روبه‌رو شدم که در ذاتش چیزی بود که به آن می‌گفتند: غریب ترین راز. ۹ کلمه مرا به مسیر کشف قدرتی کشاند که در ذهن خودم پنهان بود: «تو همانی می‌شوی که تمام روز فکرش را می‌کنی» آبراهام اینجا در این کتاب، از طریق تمام این گفتگوی عصر گاهی، یاد من می‌آورد که این حقیقت بی‌نظیر، هیچ استثنایی ندارد. حس می‌کنم نسبت به همه کتاب‌هایی که نوشته‌ام و تمام آثاری که افتخار داشته‌ام به جهان پیشکش کنم، آنچه آبراهام در این تبادل نظر به من داده است و شما حالا در دستانتان گرفته‌اید و می‌خوانید، مهمترین و کاربردی ترین اطلاعاتی وجود دارد که تا ابد می‌توانید دریافت کنید. برای آنها که به این قضیه شک دارند و می‌گویند این دستورالعمل به ظاهر عقلانی، به ماورای عقلانیت ربط دارد که دور از دسترسی آنهاست، می‌خواهم توجه‌شان را به سخنی جلب کنم که به مارک تواین نسبت می‌دهند: «چیزی که نمی‌دانید، شما را به مشکل نمی‌اندازد، بلکه آن چیزی مشکل است که از آن مطمئنید».
اصرار دارم، همینطور که این کتاب را می‌خوانید و از متن صحبت‌های یک جلسه خصوصی باخبر می‌شوید، فلسفه‌ای را تمرین کنید که برند و نشان من در تمام زندگی بزرگسالی‌ام بوده است؛ یعنی ذهنی داشته باشید که به روی همه چیز باز باشد و به هیچ چیز گیر ندهد و نچسبد. قانون جذب، همین الآن، حتی وقتی دارید این کلمات را می‌خوانید، دارد کار می‌کند همانطور که آبراهام به من گفت: «کائنات چیزی را که می‌گویی، نمی‌شنود، کائنات آنچه را که حس می‌کنی می‌شنود».

مقدمه استر هیکس
از همان شروع الهام گرفتن از آبراهام می‌دانستم که به خاطر تمایل درونی قدرتمند همسرم، جری هیکس، تجربه عجیب، ولى شگفت انگیزی دارد به وجود می‌آید. تمایل جری برای اینکه موجود ارزشمندی باشد، به بقیه کمک کند، رو به تعالی باشد؛ و درک کند که همه اینها چه جوری به دست می‌آید و چرا ما اینجا آمده‌ایم، مطمئنا دلیل این بود که آبراهام شروع کرد به جاری شدن در من. می‌دانستم که بی‌اغراق، جری، برای درک این موضوع، زندگی کرد و بابت سؤال‌های بی‌جوابی که جمع کرده بود، آبراهام را فراخواند. بنابراین در شروع و تا سال‌های زیادی که بعد از آن آمد، اغلب جواب‌های آبراهام، جواب مستقیم بود به سؤال‌های جری. همینطور که زمان می‌گذشت و مردم بیشتر و بیشتری شروع به تعامل با آبراهام می‌کردند، محدوده سؤال‌ها وسعت پیدا کرد و پیامشان وسیع‌تر و عمیق‌تر شد.
وقتی رید تریسی، مدیر انتشارات هی‌هاوس، پیشنهاد کرد نشستی برگزار شود که در آن آبراهام و دکتر وین دایر با هم گفتگو کنند، خیلی هیجان‌زده شدم؛ چون می‌دانستم زندگی وین، روی نقاط قدرتمندی از درک کردن درونش متمرکز است و خیلی مشتاق است هر سؤالی را، که تا آن موقع، بی‌جواب مانده بود، به آبراهام منتقل کند. می‌دانستم تجربه قدرتمندی خواهد بود و همینطور هم شد. بهترین اثر مشترک ما شد.

برای دانلود رایگان ۲۰ صفحه اول این کتاب اینجا کلیک کنید.

خرید آنلاین، ارسال به آدرس ایمیل شما – قیمت ۲۹۰۰ تومان

تعداد صفحات: ۱۸۸ صفحه
نویسنده: وین دایر و استر هیکس

کتاب الکترونیکی چگونه بخواهید، چگونه برسید

لینک کوتاه مطلب

http://ketabfarsi.ir/?p=8595
  • سلام من عضو کانال تلگرام هستم دنبال رمان کلاریسا از ریچاردسون هستم اگه میشه تو کانال بذارید توی کانال نمیشد با ادمین در ارتباط بود برای همین اینجا فرستادم