کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود رمان ستاره من

19 بهمن 1394
یک نظر

رمان «ستاره من» داستانی است در مورد دختر ایرانی به اسم بنیتا که از بچگی در فرانسه زندگی کرده است. به دلیل موفقیت‌های زیادی که در رشته‌اش داشت او را به عنوان اولین زن به فضا می‌فرستند اما متأسفانه سفینه از کنترلش خارج می‌شود و به سمت یک سیاهچاله کشیده می‌شود. سفینه‌اش متلاشی شده از بین می‌رود اما خودش سالم می‌ماند و این تازه شروع ماجراهای عجیبی است که تابحال برای هیچ‌کس اتفاق نیفتاده است. (بیشتر…)

دانلود رمان ستاره من

دانلود رمان دهکده متروک

29 خرداد 1392
بدون نظر

در جاده‌ای باریک، خاکی و تاریک در کالسکه‌ای که اتاقش سقف نداشت، چشمانم باز شد، آسمان پر از ستاره‌های درخشان بود، گویی آن بالا خبریست، فرشتگان چراغانی کرده بودند و من همچون جنازه‌ای بی‌اختیار در کف کالسکه خوابیده بودم، من آنجا چه می‌کردم؟ هیچ چیز در حافظه‌ام نبود! بلند شدم تا به بیرون نگاه کنم، وقتی نگاهم به بیرون افتاد راهی را دیدم که طی کرده بودیم … . (بیشتر…)

دانلود رمان دهکده متروک

دانلود رمان فراموشی

24 اسفند 1391
بدون نظر

کتاب رمان فراموشی، شرح زندگی پر از درد و رنج «فاطمه» است که از ابتدای زندگی او را در تنهایی ملال آور رها می کنند با این امید که سرنوشت او را به دست زندگی راحتی بسپارد اما سرنوشت او را وارد خانه ای می کند که بعدها درد و رنج مردی به اسم صابر تا آخر عمر بروی تن و روحش باقی می گذارد و بعدها که وارد اردوگاه بهزستی می شود تا در آن زندان با دخترانی رها شده در آن بیابان روبرو شود و آنجا هم رنگی از خوشی نبیند و هر چه هست رنج و درد و نابودی می باشد. (بیشتر…)

دانلود رمان فراموشی