کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب فواید دارویی عسل و دارچین

۱۰ مرداد ۱۳۹۲
بدون نظر

فواید دارویی عسل و دارچین؛ درمان بیماری‌های قلبی: مخلوطی از عسل و پودر دارچین را تهیه کنید و بجای مربا روی نان قرار دهید و بطور منظم در وعده صبحانه صرف کنید. این روش در کاهش کلسترول، جلوگیری از بروز حمله قلبی، تنفس راحت و تقویت ضربان قلب مؤثر است … . (بیشتر…)

دانلود کتاب فواید دارویی عسل و دارچین

دانلود کتاب خوردنی‌های ممنوعه

۲۹ تیر ۱۳۹۲
یک نظر

سایت پرونسیون، به تازگی فهرستی از قسمت‌های آسیب رسان چند گیاه را منتشر کرده که کمتر کسی گمان می‌کند خوردن آنها به بدن صدمه بزند. تهیه فهرست این چند گیاه و میوه بعد از آن صورت گرفت که گزارش‌هایی در مورد آسیب آنها به بدن منتشر شد. به همین دلیل و با وجود تأکید صد در صدی دانشمندان نسبت به تغذیه گیاهی و طبیعی توصیه می‌شود از مصرف برگ‌ها یا هسته‌های ذکر شده در این فهرست خودداری کنید. (بیشتر…)

دانلود کتاب خوردنی‌های ممنوعه

دانلود کتاب ۶ گیاه دارویی مفید برای لاغر شدن

۱۴ تیر ۱۳۹۲
بدون نظر

برای لاغر شدن می‌توانید از گزینه‌های گیاهی کمک بگیرید، اما نکته مهم، بی‌خطر بودن این گیاهان و انتخاب صحیح آنهاست.
در این مقاله، فهرست شش گیاه مفید و در عین حال ایمن و بی‌خطر برای کاهش وزن ارائه شده است که هر فردی برحسب دسترسی‌های جغرافیایی می‌تواند در صورت نیاز از مزایای آنها بهره‌مند شود. (بیشتر…)

دانلود کتاب ۶ گیاه دارویی مفید برای لاغر شدن

دانلود کتاب گیاهان، دارویی جدید برای بیماری‌ها

۵ تیر ۱۳۹۲
۳ نظر

هر بیماری قرار نیست با داروهای شیمیایی درمان شود. انسان در طبیعت بوجود آمده و طبیعت نیز درمان بیماری‌های انسان را بر عهده دارد. با کمی دقت می‌توان دریافت که درمان تمام بیماری‌های انسان در گیاهان موجود در طبیعت وجود دارد.
این کتاب ۵ صفحه‌ای به ذکر خواص درمانی بعضی گیاهان می‌پردازد. (بیشتر…)

دانلود کتاب گیاهان، دارویی جدید برای بیماری‌ها