کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود رمان سایبان مرد قاتل

۶ آبان ۱۳۹۲
بدون نظر

مقدمه مترجم
شاید بتوان با اطمینان خاطر، ادعا کرد که خانم آگاتا کریستی بزرگترین، ماهرترین و مشهورترین جنایی‌نویس نه تنها در قرن معاصر بلکه در تاریخ کتب جنایی می‌باشد!
قدرت خلاقیت ذهنی او در خلق داستان‌های پیچیده تمامی نویسندگان دیگر در این زمینه را تحت الشعاع قرار داده است.
در این مقدمه قصدم بیان زندگینامه این نویسنده را ندارم بلکه بیشتر مایلم تحلیل مختصری از کارهای وی ارائه بدهم تا خواننده با ذهنی روشن به خواندن کتاب بپردازد و بهره بیشتری ببرد.
۱. برخلاف نظر بسیاری از تحلیل‌گران، آگاتا کریستی نویسنده‌ای است صاحب سبک و همین سبک وی است که موفقیت و شهرت را برایش به ارمغان آورده است.
۲. نحوه داستان‌گویی او به نحوی است که خواننده از همان ابتدا جذب داستان می‌شود و تا کتاب را به آخر نرساند نمی‌تواند آن را کنار بگذارد! او داستان‌ها را از جایی ساده شروع می‌کند و بعد وقوع جنایت به پیچیدگی خاصی می‌رساند و در صفحات آخر آن را به اوج می‌رساند.
۳. او در طول کتاب خواننده را درگیر ماجرا می‌کند و از هر انسانی کاراگاهی می‌سازد و همه را به تفکر و تعمق وامی‌دارد، احساس مسئولیت را در وجود او می‌کارد و او را دستیار کاراگاه اصلی کتاب می‌کند … .
در آخر باید به خواننده محترم گوشزد کنم که کتب آگاتا کریستی در وحله اول برای سرگرمی نوشته شده است. این کتاب‌ها که خیلی روان هستند در هر محل و حالتی قابل خواندن هستند و محتاج تمرکز ذهن یا تفکر خاصی نیست.

رمان سایبان مرد قاتل

مشخصات کتاب؛
نام مؤلف/گردآورنده: آگاتا کریستی، ترجمه: محمد قصاع
تعداد صفحات: ۲۵۶ صفحه
لینک دانلود مستقیم
لینک دانلود کمکی: دریافت فایل

لینک کوتاه مطلب

https://ketabfarsi.ir/?p=4277