کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

زن کامل | نوشته مارابل مورگان

۱۲ دی ۱۳۹۵
۸ نظر

زن کامل کیست و چه خصوصیات و ویژگی‌هایی دارد؟ چگونه زنی باشیم؟ آیا به کمال رسیدن زن تنها در تصورات ما می‌گنجد یا به راستی وجود دارد؟
این پرسش‌ها و مانند آن در ذهن همه زن‌ها وجود دارد. نقش‌های گوناگون زن در اجتماع و خانواده و همچنین ساختار فیزیولوژیکی خاص او باعث می‌شود که همواره در آرزوی رسیدن به کمال و آراستگی صفاتش باشد. خداوند متعال زن را مخلوقی برگزیده و سرشار از صفات زیبا و شایسته خلق کرده است که هرگاه خود و زیبایی‌ها و صفاتش را بشناسد به انسانی کامل مبدل می‌شود.
مارابل مورگان در کتاب «زن کامل» تجربه‌های تلخ و شیرین و سیر تکاملی کامیابی زندگی زناشویی خود را به قلم آورده است. او و همسرش در نخستین سال‌های زندگی زناشویی‌شان با حس عدم تفاهم و همچنین ناکامی‌های زیادی مواجه شدند.
مارابل این شکست و عدم تفاهم را ناشی از ناآگاهی از نیروهای درون و استعدادهای ذاتی و نهفته خود و نحوه برخورد با مشکلات می‌دانست. او تصمیم گرفت تا معایب و نقص‌های خود را برطرف و برای رسیدن به کمال تلاش کند. سرانجام این تلاش‌ها به ثمر نشست و خوشبختی را به زندگی او، همسر و فرزندانش بخشید.
او کلاس‌هایی را تحت عنوان «زن کامل» در شهر محل اقامت خود و شهرهای دیگر آمریکا برگزار کرد. مورگان اسرار کامیابی در زندگی زناشویی را به زنان و گاهی نیز به شوهرانشان آموزش می‌دهد. نویسنده معتقد است که خوشبختی، دوام و بقای خانواده ارتباطی مستقیم با شخصیت و شناخت زن از خود دارد.

زن کامل کیست؟

زن کامل نیازهای درونی شوهرش را درک می‌کند و به آنها پاسخ مثبت می‌دهد؛ نه تنها در شادی‌ها، بلکه در شرایط سخت، غم و مشکلات شریک و یار همیشگی اوست.
مارابل مورگان همچنین در مورد تربیت فرزندان به نکات ارزنده‌ای که حاصل تجربیات خود و دیگران است، اشاره می‌کند. او می‌گوید: «افزایش درصد طلاق در امریکا به دلیل نظام مادر سالاری حاکم بر خانواده‌های امریکایی است».
مهمترین رمز موفقیت در زندگی زناشویی، ایمان و اعتقاد راسخ به پروردگار متعال و بی‌همتاست. کتاب روانشناسی «زن کامل» شما را با اهداف و نکات ارزشمندی جهت پیمودن سیر تکاملی کامیابی در زندگی زناشویی آشنا می‌کند. این کتاب با زبان و نثری ساده و قابل فهم برای همگان نگاشته شده است.
این کتاب به شما کمک می‌کند با داشتن برنامه ریزی صحیح و مؤثر در زندگی خود، زمان را مدیریت کرده و مشکلات خانوادگی و زناشویی خود برطرف کنید.

۵,۰۰۰ تومان – خرید

زن کامل

لینک کوتاه مطلب

https://ketabfarsi.ir/?p=7971
 • ایمیل شما مبنی بر پرداخت وجه بدستم رسید اما کتاب رو دریافت نکردم . لطفا کتاب رو برام ارسال کنید . تشکر

 • کتاب رو خریداری کردم اما لینک خراب هست چه از طریق ایمیل چه پیجی که در ادامه باز شد به صورت کامل دانلود نمیشود !
  لطفا لینک اصلاحی رو به ایمیلم ارسال کنید . ممنون

  • لینک دانلود به ایمیل شما ارسال شد.
   برای سرعت در رسیدگی به درخواست خود از طریق این صفحه اقدام کنید.
   متشکرم

 • سلام از گوشی می خوام دانلود کنم چگونه خرید کنم

 • من پول کتاب زن کامل رو پرداخت کردم ولی متاسفانه ادرس ایمیلمو درست وارد نکرده بودم ولی با این حال لینک دانلود رو ذاده بود و وقتی خواستم دانلود کنم پی دی اف باز نمیشد ینی پولم رفته و پی دی اف باز نمیشه من چیکار کنم؟؟؟؟

  • درخواست خود را از طریق بخش ارتباط باما ارسال کنید.