کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب هنر میلیاردری، راز و رمز ثروتمند شدن

۲۴ آذر ۱۳۹۴
یک نظر

«هنر میلیاردری، راز و رمز ثروتمند شدن» کتابی جامع و کامل در زمینه کسب ثروت و ایجاد ذهنیت میلیاردری است. مطالب این کتاب طوری گردآوری شده است که مستقیما روی ضمیر ناخودآگاه خواننده اثر می‌گذارد و ذهن شما را تبدیل به ذهن یک میلیاردر می‌کند. پس از مطالعه کتاب شما می‌توانید با استفاده از ایده‌هایی که در فصل یک ارائه شده است (یا هر ایده دیگری که به ذهن خودتان می‌رسد). زمینه بدست آوردن ثروت را فراهم کنید و تبدیل به یک میلیاردر واقعی شوید. این نکته را همیشه در ذهن داشته باشید که در صورتی یک ثروتمند حقیقی هستید که در کنار بدست آوردن پول، زندگی و فکر سالمی نیز داشته باشید.

کتاب حاضر شامل هفت فصل می‌باشد؛
فصل اول: ایده‌هایی برای کسب ثروت
فصل دوم: داستان موفقیت میلیاردرهای ایران و جهان
فصل سوم: چند مطلب سودمند برای ایجاد ذهنیت میلیاردری
فصل چهارم: میلیاردرها چطور زندگی می‌کنند؟
فصل پنجم: تفاوت‌های فقرا و ثروتمندان
فصل ششم: استفاده از قانون راز در کسب ثروت
فصل هفتم: معرفی کتاب‌های مفید برای ثروتمند شدن

هنر میلیاردری راز و رمز ثروتمند شدن

راهنمای دریافت کتاب؛

برای دریافت کتاب به وبسایت مؤلف مراجعه نمایید.
http://www.myclassroom.ir/?p=72

لینک کوتاه مطلب

https://ketabfarsi.ir/?p=7491
  • عموم مردم ثروتمند شدن را کاری سخت و مستلزم تحمل مشقت و رنج فراوان می‌دانند. این باور آن چنان ریشه‌ای است که به بخشی از فرهنگ عمومی تبدیل شده است. گفتاری از قبیل «نابرده رنج گنج میسر نمی‌شود» و امثال آن دقیقاً گویای این نگرش است. این باور شاید از دورانی که بشر بیش از هر چیز بر قدرت فیزیکی و زور بازوی خود متکی بود ناشی شده باشد. اجداد ما در غارها و تا هزاران سال بعد عموماً متکی بر نیروی فیزیکی خود بودند. نیرویی که امروزه کمترین میزان دستمزد در قبال آن پرداخت می‌شود.

    تنها سرمایه مایکروسافت، تخیل انسان است. بیل گیتس

    وقتی راه انجام راحت‌تر کاری را ندانیم ساده‌ترین کارها برایمان بسیار سخت خواهد بود. مثلاً جابجایی یک بار یک تنی با کشیدن روی زمین با حمل آن توسط یک گاری چقدر فرق دارد؟ و حمل آن با گاری را با ماشین مقایسه کنید. در رابطه با ثروتمند شدن نیز چنین است.
    http://zendegiroyaie.com