کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

کتاب 10 قدرت ذهن + 🎁 هدیه ویژه

۲۹ دی ۱۳۹۶
بدون نظر

کتاب «قدرت ذهن» گذر مختصری است بر تکنولوژی ذهن. اینکه این تکنولوژی چیست و چگونه می توانید از آن در جهت تغییر زندگیتان استفاده کنید و اینکه چگونه می‌توانیم از آن جهت دگرگون نمودن زندگی بشر روی سیاره زمین استفاده کنیم.
به طور مختصر می‌توان گفت که تکنولوژی ذهن، همان علم ذهن است. تکنولوژی ذهن، اصول و قوانین حاکم بر نحوه کار ذهن را شرح می‌دهد. همانطور که برخی قوانین فیزیکی پدیده های سیاره خاکی را توجیه می‌کنند، یک سری قوانین و اصول ذهنی هم هستند که پدیده‌های ذهنی را توجیه می‌کنند.

قانون یک اصل تغییرناپذیر است
قانون چیست؟ قانون یک اصل است، همینطور می‌توان آن را توصیف یک پدیده همگانی دانست. فرهنگ جامع انگلیسی و بستر تعریف زیر را از قانون علمی می‌دهد:
«صورتی از ارتباط یا توالی پدیده‌ها، که در شرایط یکسان ثابت می‌ماند».
به بیان دیگر، یک قانون، توالی همگانی از پدیده‌ها است که به فرد یا افراد دخیل آن توالی وابسته نمی‌باشد. در اینجا چند مثال از قوانین فیزیکی آورده شده است.

قانون جاذبه
قانون جاذبه یک قانون همگانی بوده و همواره صادق است. براساس این قانون، اگر کسی از یک ساختمان ۱۰ طبقه بپرد، بلافاصله روی زمین می‌افتد. هیچ استثنایی برای این اصلی یا قانون وجود ندارد. فرقی نمی‌کند که شما رییس جمهور آمریکا باشید، یا صندوق دار یک بقالی بومی، یک خواننده مشهور پاپ باشید یا حتی خودتان باشید. فرقی نمی‌کند که روز خوبی دارید یا روز بدی. فرقی نمی کند شب باشد یا روز، هوا خوب باشد یا بد. فقط به صرف اینکه الان کریسمس (تولد مسیح) است یا تولد شما، این قانون متوقف نمی‌شود.
این قانون در هر صورت همگانی است و به کار خود ادامه می‌دهد. این یعنی هرگز ممکن نیست این قانون از کار خود بایستد که مثلا بگوید:
«اوه، فکر می‌کنم در اینجا باید یک استثناء قائل شوم چون ماری کوچولو این هفته دختر خوبی بوده، به نظرم حقش نیست که بیفتد زمین و دماغش بشکند». از آنجا که قوانین همگانی هستند، بحث شایستگی یا عدم شایستگی در آنها مطرح نیست.
نکتۀ مهم دیگر در مورد قانون این است که قانون در هر صورت در جریان است، چه از آن باخبر باشید چه نباشید. به بیان دیگر، اگر فرضاً از یک ساختمان ۱۰ طبقه بپرید تنها یک حالت دارد، آن هم اینکه سقوط کرده و به زمین می‌خورید، دیگر فرقی نمی‌کند که با قانون جاذبه آشنا باشید یا نه. بنابرین مجددا، نمی‌توانید بعد از این که پریدید بگویید من نمی‌دانستم که اگر بپرم سقوط کرده و به زمین می‌خورم. میزان دانش یا صلاح دید شما تأثیری روی روند قانون ندارد. قانون در ھر صورت در جریان است، یک نیروی نامریی از طبیعت!

برای دانلود رایگان ۲۰ صفحه اول این کتاب اینجا کلیک کنید.
خرید آنلاین، تحویل آنی – قیمت ۴۹۰۰ تومان
تعداد صفحات: ۱۲۸ صفحه
نویسنده: باربارا برگر

🎁 با خرید این محصول، نسخه ویدئویی خلاصه کتاب «راز» را با زیرنویس اختصاصی دریافت کنید.

لینک کوتاه مطلب

https://ketabfarsi.ir/?p=8678