کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب آموزش HTML 4.0

۱۹ تیر ۱۳۹۲
بدون نظر

این دوره آموزشی، شامل مجموعه از مقالات دوره‌ای و مرتیط به هم و چندین مثال علمی مختلف است که تلاش شده است با زبانی ساده و از کوتاه‌ترین راه شما را با HTML آشنا کند. بعد از به پایان رساندن این دوره شما می‌توانید با زبان ساده، وب سایت خودتان را به راحتی ایجاد کنید. فراگیری زبان HTML آسان است به شرطی که مقالات را دنبال کنید و پشت سر هم تکرار کنید تا کدهای HTML را یاد بگیرد. (بیشتر…)

دانلود کتاب آموزش HTML 4.0

دانلود کتاب آموزش HTML به زبان ساده و روان

۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
بدون نظر

کتاب های زیادی برای آموزش زبان برنامه نویسی وب (HTML) منتشر شده‌اند، اما ممکن است فهم بعضی از مطالب این کتاب‌ها برای عموم سخت و دشوار باشد، از این جهت کتاب حاضر این مزیت را دارد که به زبانی ساده و روان به آموزش زبان برنامه نویسی HTML می پردازد!
کتاب حاضر در ۶ فصل تألیف شده است؛
فصل اول: ایجاد اولین سند HTML، ویرایش یک سند HTML، نشانه گذاری ۶ درجه، شکستن پاراگراف.
فصل دوم: سبک‌های مختلف نوشتاری، قالب‌بندی فایل‌های گرافیکی و استانداردهای مورد استفاده در صفحات وب، قرار دادن تصویر در اسناد.
فصل سوم: Link (اتصال)، لینک به سایت دیگر، اتصال به یک سایت دیگر از اینترنت، اتصال به قسمتی از همان صفحه، اتصالات ابرمتن و تصویرهای لینک شده، به ردیف درآوردن متن. (بیشتر…)

دانلود کتاب آموزش HTML به زبان ساده و روان

دانلود کتاب برنامه نویسی به زبان HTML

۱۳ بهمن ۱۳۹۱
۳ نظر

کتاب حاضر، یک مجموعه کاربردی مختصر و مفید است، که در آن به صورت تصویری و همراه با توضیحات اولیه و کامل به بررسی و نحوه طراحی وبسایت به کمک زبان HTML می پردازد. عناوینی که در این کتاب مورد بحث قرار می گیرند عبارتند از؛ منظور از وب چیست، نحوه کارکرد وب چگونه است، مرورگرها چگونه به خواندن صفحات وب می پردازند، مرورگرها چگونه صفحات وب را نمایش می دهند، چه کسانی استانداردهای وب را تعیین می کنند، یک فایل HTML چیست، آموزش کد نویسی HTML و … . (بیشتر…)

دانلود کتاب برنامه نویسی به زبان HTML