کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب دنیای متافیزیک

۷ تیر ۱۳۹۴
بدون نظر

دنیای متافیزیک، دنیایی پیچیده و ناشناخته است و مفاهیم آن گاه در قالب واژگان نمی‌گنجد. ارائه تعریفی دقیق و مورد قبول از انرژی درمانی مثل این است که بخواهید تعریفی دقیق و مورد قبول از علم ریاضی داشته باشید.
چه کسی می تواند به طور قطعی بگوید ریاضی چیست؟ هر یک از متخصصان نظر خاص خود را دارند و در عقیده خویش ثابت قدم و استوارند. هر یک به فراخور عمق اندیشه خود از این واژه مفهومی را در ذهن خواهند داشت و به این ترتیب بسیار معمول است که گاها تعاریف متفاوت و حتی متضادی از مفهمومی خاص بیان شود. (بیشتر…)

دانلود کتاب دنیای متافیزیک

دانلود کتاب فهم عمومی از علم و تکنولوژی

۱۸ آبان ۱۳۹۳
بدون نظر

همه ساله اخبار حیرت آوری از کسانی که به طلسم، سرکتاب باز کردن، فالگیری و کف‌بینی، رمالی، جادوگری و غیبگویی، اسپند، مهره مار، نحوست یا شگون اعداد، زدن ضربه به تخته برای رد بلا، خوش یُمنی نعل اسب و نحوست گربه سیاه، صبر کردن پس از عطسه، خواص سنگ ماه تولد، دعانویسی و … باور دارند، منتشر می‌شود!
شیادان و سودجویان، تاجران برنامه‌های فریب عمومی هستند و عواید زیادی از ناآگاهی توده‌های مردم به دست می‌آورند. با مراجعه‌ای کوتاه به انواع سایت‌ها و مجلات زرد و حتی خانوادگی و اجتماعی، می‌توان ده‌ها نمونه از ابزار و آلات و انواع فال‌ها را مشاهده نمود.
نرم‌افزارهای آموزش این نوع فالگیری‌ها و ابزارهای مرتبط با آن به قیمت‌های گزاف به فروش می‌رسد و آمارهای منتشر شده در این زمینه از اقبال عمومی رو به گسترش به موهوماتی نظیر فال تاروت و فال تیله و قهوه و نخود، و مراجعه به فالگیران و شیادان حکایت دارد.
ما بر آنیم در سلسله مقالات این کتاب، با عنوان «فهم عمومی از علم و تکنولوژی» با ترویج روشمند دانش عمومی، حقه‌های رمالان و شیادان را برملا کنیم و نیرنگ و فریب آنان را افشا نماییم. (بیشتر…)

دانلود کتاب فهم عمومی از علم و تکنولوژی