کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب دانستنی‌های ویروس اچ آی وی

۱۳ تیر ۱۳۹۴
بدون نظر

اچ آی وی، ویروس مختل کننده سیستم ایمنی بدن، ویروسی است که می‌تواند موجب ابتلا به ایدز شود که بخاطر عارضه ناشی از اختلال در سیستم ایمنی ایجاد می‌شود.
اچ آی وی به سیستم دفاعی بدن حمله کرده و باعث می‌شود فرد نتواند به خوبی علیه عفونت‌ها مقابله کند. این ویروس می‌تواند برای سال‌های متوالی مخفی بماند و وقتی نتیجه آزمایش شخص مبتلا به اچ آی وی مثبت باشد به آن اچ آی وی مثبت گفته می‌شود. (بیشتر…)

دانلود کتاب دانستنی‌های ویروس اچ آی وی

دانلود کتاب راهنمای کامل بیماری ایدز

۱۵ اسفند ۱۳۹۲
بدون نظر

اچ.آی.وی ویروسی است که به بیماری مرگبار ایدز منجر می‌شود. این ویروس با حملات بی‌امان خود، سیستم دفاعی بدن را چنان تضعیف می‌کند که حتی کوچکترین عفونت‌ها، جان بیمار را به خطر می‌اندازند! تا کنون بیش از ۲۸ میلیون نفر در سراسر جهان در اثر ابتلا به ایدز جان خود را از دست داده‌اند.
در حالیکه ۲۰ سالی است از شناسائی این بیماری می‌گذرد، هنوز هیچ واکسن و یا معالجه‌ای برای اچ.آی.وی کشف نشده است. اما اخیرا دانشمندان کشومان کشفیاتی از این ویروس به دست آورده‌اند که می‌توان امیدوار به درمان این بیماری بود.
کتاب «راهنمای کامل بیماری ایدز» شامل تمام راهنمایی‌ها و نکات دانستنی و صدها مطلب ضروری پیرامون این بیماری می‌باشد. (بیشتر…)

دانلود کتاب راهنمای کامل بیماری ایدز