کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب جامعه شناسی اینترنت

۹ دی ۱۳۹۴
بدون نظر

در دنیای امروز اینترنت به سرعت در حال گسترش است. هیچ وسیله ارتباطی تا به حال گسترش سریعی مانند اینترنت نداشته است. اینترنت امروزه مرزها را درنوردیده و انسان‌ها را به هم متصل نموده است.
با گسترش اینترنت، تغییراتی در جوامع روی داده که سبب تغییرات فرهنگی و اجتماعی در زمینه‌های مختلف شده است. دامنه کارکرد اینترنت به قدری وسیع است که از سرگرمی گرفته تا پزشکی و فلسفه و خدمات شهری را شامل می‌گردد.
در سال ۲۰۰۴ حدود ۵۰ میلیون وب سایت به ثبت رسیده بود در حالی که این مقدار به ۱۰۰ میلیون در سال ۲۰۰۶ افزایش یافت! (بیشتر…)

دانلود کتاب جامعه شناسی اینترنت

دانلود کتاب آموزش اینترنت به زبان ساده

۷ مرداد ۱۳۹۲
یک نظر

کتاب حاضر، به صورتی ساده و ابتدایی برای افراد مبتدی، اصول کار با اینترنت و نحوه استفاده درست از آن را آموزش می‌دهد، مثلا برای افراد مبتدی در این کتاب، آموزش نحوه ورود به سایت‌ها، استفاده از مرورگر وب و آموزش ارسال ایمیل را در بردارد. (بیشتر…)

دانلود کتاب آموزش اینترنت به زبان ساده

دانلود کتاب چگونه امنیت خانواده‌مان را در اینترنت حفظ کنیم؟

۴ تیر ۱۳۹۲
بدون نظر

میلیون‌ها خانواده در سرتاسر دنیا هر روز از اینترنت برای یادگیری، پژوهش، خرید و فروش، استفاده از خدمات بانکی، سرمایه‌گذاری، به اشتراک گذاری عکس، بازی کردن، دانلود فیلم و موزیک، ارتباط با دوستان، آشنا شدن با افراد جدید و مشارکت در میزبانی برای سایر فعالیت‌ها استفاده می‌کنند. گرچه فضای مجازی مزایا، فرصت‌ها و آسودگی‌های متعددی را به ارمغان می‌آورد، اما به صورت افزایشی خطرناک است به طوری که روزانه بسیاری از تهدیدهای جدید ظهور و بروز می‌یابند. در این کتاب اصول حفظ امنیت خانواده‌تان را در فضای مجازی فرا خواهید گرفت. (بیشتر…)

دانلود کتاب چگونه امنیت خانواده‌مان را در اینترنت حفظ کنیم؟

دانلود کتاب زیرساخت های اینترنت

۹ فروردین ۱۳۹۲
بدون نظر

اینترنت فعالیت اولیه خود را از سال ۱۹۶۹ و با چهار دستگاه کامپیوتر میزبان (Host) آغاز و پس از رشد باورنکردنی خود، تعداد کامپیوترهای میزبان در شبکه به بیش از ده ها میلیون دستگاه رسید! و به یک سازمان و مؤسسه بسیار بزرگ تبدیل شد. عناوین این کتاب عبارتند از: سلسله مراتب شبکه های کامپیوتری، اطمینان از ارسال صحیح اطلاعات به مقصد مورد نظر، پروتکل اینترنت، منظور از «نام» چیست، ارائه یک پیغام خطا در رابطه با عدم یافتن آدرس برای نام درخواست شده. (بیشتر…)

دانلود کتاب زیرساخت های اینترنت