کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

کتاب سئو و بازاریابی اینترنتی

۳۰ بهمن ۱۳۹۶
بدون نظر

سئو، یک روند مناسب برای بهتر دیده شدن یک صفحۀ وب در نتایج جستجو است. معمولا وبسایت‌هایی که از سئوی بهتری برخوردارند بازدیدکنندگان و مشتریان بیشتری به دست می‌آورند. از دید بازاریابی اینترنتی، «سئو» به چگونگی رتبه‌بندی موتورهای جستجو و اینکه چه عبارتی‌های کلیدی بیشتر جستجو می‌شود و سپس بهینه سازی سایت برای عبارت کلیدی گفته می‌شود.
در این کتاب با «سئو و بازاریابی اینترنتی» و تاریخچۀ آن، بیشتر آشنا خواهید شد. (بیشتر…)

کتاب سئو و بازاریابی اینترنتی

دانلود کتاب تاکتیک‌های بازاریابی اینترنتی

۶ آذر ۱۳۹۴
بدون نظر

یکی از مهمترین مهارت‌های انسان امروزی در این فضای پیوسته در حال تغییر و حرکت، باید مهارت پیوسته آموختن باشد. در دنیای ما آنقدر دانش و شرایط و فضا به سرعت تغییر می‌کند که نمی‌شود برای آموختن هر چیزی زمان زیادی در نظر گرفت. به راستی بی‌سوادان قرن ۲۱ کسانی نخواهند بود که خواندن و نوشتن نمی‌دانند بلکه کسانی هستند که نتوانند یاد بگیرند و یاد بدهند و آنچه را که فرا گرفته‌اند فراموش کنند. برای نیل به بازده بالا باید با برنامه در مورد آموزش سرمایه گذاری شود.
شایان ذکر است اگر آموزش را هزینه به حساب آوریم هنگام مواجه شدن با کمبود بودجه و مشکلات مالی بودجه آموزش جزو اولین بودجه‌هایی است که کاهش می‌یابد و یا حذف می‌گردد! اما اگر علم و تخصص را مهمترین سرمایه تلقی کنیم حتی در سخت ترین شرایط مالی هم اگر بودجه آموزش بازاریابی افزایش نیابد حداقل کاهش نخواهد یافت. (بیشتر…)

دانلود کتاب تاکتیک‌های بازاریابی اینترنتی

دانلود کتاب صفر تا صد فروش آنلاین

۱۱ شهریور ۱۳۹۲
بدون نظر

مقدمه
اغلب ما دوران کودکی و نوجوانی یکسانی داشته‌ایم، صرف‌نظر از وضعیت مادی و محل زندگی هرکدام کارهایی انجام دادیم که دیگران انجام می‌دادند. همگی به مدرسه رفتیم، تحصیل کردیم، تفریحاتی تعریف شده بر اساس سطح زندگی و محل زندگی خود انجام دادیم و رشد کردیم.
در این بین ممکن است درصدی از ما (شاید زیاد یا کم) فعالیت‌هایی که آن را فوق برنامه می‌نامیدیم داشتیم؛ عده‌ای به کلاس‌های آموزشی می‌رفتیم و زبان‌های خارجی را آموختیم. عده‌ای به دنبال کلاس‌های ورزشی بودیم و تقویت قوای جسمانی را رمز موفقیت می‌دانستیم. عده‌ای هم ناخواسته یا خواسته روی به فعالیت‌هایی می‌آوردیم که زیاد عمومیت نداشت! مثلا خود من در دوران دانش‌آموزی برای یک خبرگذاری فعالیت می‌کردم. اما چه چیزی باعث موفقیت یا عدم موفیت ما در فعالیت هایمان می‌شد؟ اگر بخواهیم عوامل کلی موفقیت را که در همه حال و همه جا با ما هستند ذکر کنم، دو کلمه را خواهم گفت: علاقه و تمرکز!
علاقه و تمرکز دقیقا دو عاملی هستند که انسان‌های معمولی را تبدیل به انسان‌های موفق می‌کند. این دو چیزهایی نیستند که بتوانیم در مدرسه یا مراکز آموزش عالی فرا بگیریم. در واقع برای آموزش و یادگیری یک موضوع باید حتما به آن علاقه داشته باشیم و روی آن تمرکز کنیم وگر نه تمامی مراحل آموزشی بی‌فایده خواهد بود.
کتاب حاضر یک راهنمای مناسب بازاریابی اینترنتی و راه اندازی فروشگاه و کسب درآمد در فضای مجازی می‌باشد. (بیشتر…)

دانلود کتاب صفر تا صد فروش آنلاین