کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب آموزش ویژوال سی‌شارپ 2005

۳۰ بهمن ۱۳۹۲
بدون نظر

یکی از بهترین مراجع الکترونیکی فارسی برای زبان سی‌شارپ (#C) این کتاب می‌باشد. اما اگر می‌خواهید یک مرجع کامل، مرتب و قدرتمند در مورد برنامه نویسی به زبان #C و همچنین ASP.NET داشته باشید، بخش‌هایی از این کتاب را مطالعه کنید.
نوشتن برنامه برای یک کامپیوتر همانند یاد دادن گره زدن بند کفش به یک کودک است! تا زمانی که شما نتوانید درست مراحل کار را بیان کنید، هیچ کاری انجام نمی‌شود. ویژوال سی‌شارپ یک زبان برنامه نویسی است که بوسیله آن می‌توانید به کامپیوتر خود بگویید چه کارهایی را انجام دهد. اما کامپیوتر نیز مانند یک کودک است و فقط کارهایی را می‌تواند انجام دهد که مراحل آن به وضوح مشخص باشند. (بیشتر…)

دانلود کتاب آموزش ویژوال سی‌شارپ 2005

دانلود کتاب مجموعه مقالات زبان برنامه نویسی C++

۲۰ تیر ۱۳۹۲
بدون نظر

زبان برنامه نویسی ++C در سال ۱۹۸۵ توسط Bjarne Stroustup در آزمایشگاه AT&T به عنوان توسعه‌ای بر زبان C بوجود آمد، افزونه‌هایی که بر این زبان اضافه شده بودند، از زبان Simula گرفته شده بودند. از آن زمان تا کنون، ++C با سرعت زیادی در راستای نیازهای عملی برای یک زبان برنامه نویسی رو به رشد است، نیازهایی که یک زبان برنامه نویسی را قادر می‌سازد تا بطور مؤثری انواع مختلفی از داده‌ها را در کنار یکدیگر مدیریت نماید، محور اصلی در پیاده سازی این زبان برنامه نویسی، مفهوم برنامه نویسی شیئ‌گرا است (OOP) است که امروزه ++C بازار تجاری را در اختیار خود گرفته است بطوریکه این زبان برنامه نویسی، هم برای برنامه نویسان سیستم عامل‌ها و هم برای برنامه نویسان نرم‌افزارهای کاربردی، مورد پسند می‌باشد، کتاب الکترونیکی آماده شده مجموعه مقالاتی پیرامون این زبان برنامه نویسی می‌باشد. (بیشتر…)

دانلود کتاب مجموعه مقالات زبان برنامه نویسی C++

دانلود کتاب معرفی انواع زبان‌های برنامه نویسی

۱۸ خرداد ۱۳۹۲
بدون نظر

در کتاب آشنایی با انواع زبان‌های برنامه نویسی، انواع زبان‌های برنامه نویسی را معرفی و به تاریخچه و کاربرد آن در زمینه برنامه نویسی اشاره شده است.
این کتاب شامل معرفی زبان‌های برنامه نویسی دلفی، فورترن، سی‌پلاس، بیسیک، ویژوال بیسیک، سی‌شارپ، پی‌اچ‌پی و جاوا، می‌باشد. (بیشتر…)

دانلود کتاب معرفی انواع زبان‌های برنامه نویسی