کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب زن چیست، مرد کیست؟

۲۸ مهر ۱۳۹۲
بدون نظر

فصل اول: مغز زن و مرد
موضوع تفاوت‌های اساسی سیستم مغزی دو جنس مرد و زن، کاملا مشهود و بارز است. شاید شما هم مایلید بدانید نظریه این کتاب بر چه پایه‌ای استوار است است. در این کتاب آمده است:
سیستم مغزی زنان عمدتا به موضوع همدلی و همدردی، به شدت حساس است. سیستم مغزی مردان عمدتا نسبت به درک و ساخت نظام و سیستم، بسیار حساس است. امیدوارم در پایان این کتاب بتوانیم شما را نیز قانع کنم که این نظریه، صحیح است و از آن حمایت کنید. ولی مطمئنم که عده‌ای از خوانندگان، با مطالعه حتی اولین صفحه از این کتاب، کمی هوشیار می‌شوند و احساس خطر می‌کنند. آیا این نظریه، برای آن دسته افرادی که از تفاوت‌های موجود و تمایزاتی که در جوامع، میان زن و مرد قائل می‌شوند، شکایت دارند، مفید خواهد بود؟ (بیشتر…)

دانلود کتاب زن چیست، مرد کیست؟

دانلود کتاب تفاوت‌های زنان و مردان

۱۰ مهر ۱۳۹۲
بدون نظر

یکی از شگفتی‌های آفرینش، وجود تفاوت بین زنان و مردان است. علاوه بر تفاوت‌های فردی بین انسان‌ها، بطور کلی بین زن و مرد نیز تفاوت‌های بارزی از نظر جسمانی و روانی وجود دارد و همین امر توجه متخصصان و صاحب‌نظران را به خود معطوف داشته است.
مطالعه جنسیت و تفاوت‌های جنسی همواره مورد توجه پژوهشگران بوده است. بیولوژیست‌ها و دانشمندان، پس از بررسی و تحقیق‌های متعدد به این نتیجه رسیدند که رفتارهای ذهنی و فکری زنان و مردان در پاره‌ای از صفت‌های اصلی بصورت ذاتی باهم فرق داشته و تحت تأثیر جنسیت باهم زندگی می‌کنند، ولی به گونه‌ای متفاوت از یکدیگر عمل می‌کنند.
در این کتاب تفاوت‌های شخصیتی زنان و مردان از نظر روانشناسی بررسی گردیده است.

فهرست مطالب این کتاب؛
– تفاوت‌های زنان و مردان از نظر روانشناسی
– تفاوت‌های معیاری و ارزش‌گذاری زنان و مردان
– مقایسه تمایلات جنسی بین زنان و مردان
– تفاوت‌های زنان و مردان در خرید کردن
– تفاوت‌های زنان و مردان در مکالمه با تلفن
– تفاوت‌های زنان و مردان در رانندگی
– تفاوت‌های زنان و مردان در مهمانی رفتن
– تفاوت‌های زنان و مردان از نطر شیوه‌های ارتباطی
و … . (بیشتر…)

دانلود کتاب تفاوت‌های زنان و مردان