کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب شبکه در ویندوز 10

۸ آذر ۱۳۹۵
یک نظر

یکی از ویژگی‌های جذاب ویندوز ۱۰ نسبت به نسخه‌های قبلی سیستم عامل مایکروسافت، امکانات و ابزارهای زیاد ارایه شده در بخش شبکه است. کاربران و مدیران شبکه می‌توانند در ویندوز ۱۰ انواع تنظیمات و گزینه‌های دلخواه را انجام و با سرعت بیشتری مشکلات شبکه یا اینترنت را شناسایی و رفع کنند. این کتاب الکترونیکی همین موضوع را هدف قرار داده است و مجموعه‌ای از ۵ مقاله پیرامون تنظیمات شبکه در ویندوز ۱۰، مدیریت آداپتورها و رفع مشکلات اینترنت در ویندوز ۱۰ است. (بیشتر…)

دانلود کتاب شبکه در ویندوز 10

دانلود کتاب شبکه‌های رایانه‌ای

۱۶ اسفند ۱۳۹۲
بدون نظر

کتاب شبکه‌های رایانه‌ای، شامل ۲ بخش مفاهیم شبکه و سیستم عامل Windows Server 2008 است که توصیه ما به هنرآموزان محترم، تدریس موازی این دو بخش در کلاس است.
بدیهی است که کار کردن با یک سیستم عامل شبکه مانند Windows Server 2008 بدون یادگیری مقدمات شبکه، میسر نخواهد بود. بنابراین ممکن است هنرآموزان چند هفته اول بطور متوالی بخش مفاهیم شبکه را آموزش دهند. در این مرحله توصیه می‌شود سیستم عامل Windows Server 2008 روی رایانه‌ها نصب شود و هنرجویان بدون اینکه با جنبه‌های فنی این سیستم عامل درگیر شوند، در این محیط یا سیستم عامل ویندوز ۷ مطالب را آموزش دیده و فعالیت‌های عملی را اجرا نمایند.
در برخی از فصل‌ها، فعالیت عملی کمی ارائه شده و لازم است هنرآموزان محترم متناسب با امکانات موجود فعالیت‌های عملی مرتبط با موضوع را طراحی و به هنرجویان ارائه نمایند.
این کتاب دارای ۲ بخش تئوری و عملی می‌باشد که رنگ پا صفحه بخش تئوری آبی و بخش عملی و کارگاهی با رنک سبز مشخص شده است که بخش‌های عملی، فعالیت‌های کارگاهی و بخش‌های مطالعه آزاد جنبه آزمون نظری ندارند. (بیشتر…)

دانلود کتاب شبکه‌های رایانه‌ای

دانلود کتاب آشنایی با تجهیزات شبکه

۳ خرداد ۱۳۹۲
بدون نظر

ممکن است بسیاری از خوانندگان یا علاقه مندان مباحث شبکه موفق نشده یا نشوند که نمای ظاهری بسیاری از تجهیزات شبکه را ببینند و بدانند که ادواتی که درباره آنها صحبت می‌شود از حیث ظاهری چگونه هستند. راهنمای تصویری تجهیزات شبکه در راستای پاسخگویی به همین نیاز آماده شده است. این تجهیزات در سه گروه تجهیزات غیرفعال (Passive)، تجهیزات فعال (Active)، و سایر تجهیزات آورده شده است. (بیشتر…)

دانلود کتاب آشنایی با تجهیزات شبکه