کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب موفقیت در رشته کامپیوتر

۳ آذر ۱۳۹۲
۳ نظر

مطالعه این کتاب، برای سه گروه پشت کنکوری علاقمند به دنیای کامپیوتر، دانشجو و فارغ‌التحصیلان رشته کامپیوتر توصیه می‌شود. این کتاب قصد دارد فارغ از مرزبندی سه گروه یاد شده مروری بر مهمترین موارد مورد نیاز داشته باشد. هدف نهایی این اثر آن است که در خاتمه، خواننده آن یک گام از همتایان سابق خود فراتر رفته و تا در حین محک توسط کارفرمایان بعنوان فردی شاخص جلوه کند.
با نگاهی به اطراف خود خواهید دید که همین دسته افراد شاخص که لزوماً هم از ضریب هوشی بالاتری نسبت به شما بهرمنده نیستند، با رعایت مواردی مشابه توصیه‌های این کتاب توانسته‌اند جایگاه‌های شغلی دلپذیری را تصاحب کنند! (بیشتر…)

دانلود کتاب موفقیت در رشته کامپیوتر

دانلود کتاب راهنمای امنیت در وردپرس

۳ مهر ۱۳۹۲
بدون نظر

کتاب «امنیت در وردپرس» کوششی است برای گردآوری چندین ترفند امنیتی مختص سیستم مدیریت محتوای محبوب وردپرس که تقدیم جامعه وردپرس می‌شود. در این مقاله سعی شده است تا بهترین راهکارهای امنیتی و روش‌های پیشگیرانه امنیتی برای کاربرانی که دغدغه امنیت سیستم‌های مبتنی بر وردپرس خود را دارند با بهره‌گیری از تجارب شخصی، توصیه‌های سایر حرفه‌ای‌های وردپرس گردآوری شود. لازم به ذکر است که این مقاله برای سطوح متوسط و پیشرفته تدارک دیده شده و افراد مبتدی نیازمند آشنایی با برخی از اصطلاحات مرسوم می‌باشند.

در این کتاب عناوین زیر مورد بررسی قرار گرفته است؛
– سطح دسترسی به جدول‌ها
– تغییر پیشوند جدول در وردپرس
– تغییر نام کاربری admin
– ایجاد کاربران جدید به همراه اعطای مجوزهای لازم
– بستن رخنه‌های نفوذ ابتدایی (بیشتر…)

دانلود کتاب راهنمای امنیت در وردپرس