کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب آنچه از تلفن همراه باید بدانید

۳ بهمن ۱۳۹۳
بدون نظر

تلفن همراه، جزو آن دسته از کالاهایی است که چند دهه اخیر شیوه و رفتار زندگی بشر را دستخوش تغییراتی شگرف کرده است. فکر متحرک یا سیار کردن تلفن همراه و بکارگیری آن در مکان‌های مختلف به منظور بهره‌گیری بیشتر از این وسیله از دهه ۱۹۶۰ میلادی در کشورهای اسکاندیناوی (سوئد، نروژ، دانمارک و فنلاند) شروع و در اواخر آن دهه، اولین تلفن نقطه به نقطه، بکار گرفته شده.
این فناوری در سال ۱۹۷۵ میلادی از سوی کشورهای اسکاندیناوی با سیستم آنالوگ به بازار عرضه شد. اولین شبکه تلفن متحرک Nordic Mobile Telephone نیز از سوی همین کشورها، راه‌اندازی شد. (بیشتر…)

دانلود کتاب آنچه از تلفن همراه باید بدانید

دانلود کتاب ۱۰۱ نکته تناسب اندام

۸ اسفند ۱۳۹۲
بدون نظر

تناسب اندام به معنای لاغر بودن، داشتن کمر باریک یا عضلات حجیم نیست. بلکه ترکیبی از شاخص‌هایی است که ما را قادر می‌سازد از تمام توانایی‌های بالقوه خود در فعالیت‌های شدید بدنی استفاده کنیم.
تناسب بدنی عملکرد قلب، شش‌ها و ماهیچه‌های بدن را شامل می‌شود و بطور ویژه ظرفیت قلبی – ریوی، نیروی عضلانی، استقامت عضلانی و انعطاف را مورد توجه قرار می‌دهد. بعلاوه تناسب بُعد روانی و احساسی ما را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد. از آنجایی که آنچه بدن ما انجام می‌دهد روان و افکار ما را تحت تأثیر قرار می‌دهد. اگرچه تناسب بدنی و سلامتی همدیگر را تحت تأثیر قرار می‌دهند، اما یکسان نیستند. یک انسان سالم می‌تواند به دلیل نداشتن فعالیت ورزشی از نظر بدنی متناسب نباشد. از طرف دیگر فردی که از نظر بدنی متناسب است، ممکن است (به دلیل عدم سلامتی کامل) نتواند فعالیت روزانه خود را به خوبی انجام دهد. (بیشتر…)

دانلود کتاب ۱۰۱ نکته تناسب اندام

دانلود کتاب آشنایی با رشته‌های دانشگاهی و زمینه‌های شغلی

۲۸ بهمن ۱۳۹۲
یک نظر

انسان در مسیر زندگی با فراز و نشیب‌های فراوانی روبرو می‌شود که برخی از آنها سرنوشت‌ساز هستند. از جمله آنها می‌توان به انتخاب رشته تحصیلی و انتخاب شغل اشاره کرد. انتخاب رشته تحصیلی و انتخاب شغل ارتباط بسیار نزدیکی با یکدیگر دارند و نمی‌توان این دو را جدا از هم درنظر گرفت.
انتخاب رشته تحصیلی به شکلی مقدمه انتخاب شغل است به طوری که رشته تحصیلی مدرسه و دانشگاه راه ورود به مشاغل وابسته به آن رشته است. با توجه به تعاریف و موارد ذکر شده این نکته قابل فهم و درک است که دانشجوی بی‌علاقه به رشته تحصیلی خود، مهارت و توانایی لازم برای شغل متناسب با رشته تحصیلی خود را به دست نخواهد آورد و در آینده نیز شغل مورد نظر را با علاقه و رضایت انجام نخواهد داد و در نتیجه سرمایه یک کشور که آن هم سرمایه نیروی انسانی می‌باشد، بدون هیچ بهره‌وری از بین می‌رود. (بیشتر…)

دانلود کتاب آشنایی با رشته‌های دانشگاهی و زمینه‌های شغلی

دانلود کتاب چگونه خواسته هایمان را جذب کنیم؟

۵ دی ۱۳۹۲
۶ نظر

تابحال متوجه شده‌اید که گاهی آنچه را بدان نیاز دارید، ناگهان از جایی که انتظارش را ندارید سر می‌رسد؛ مانند تلفنی نامنتظر! یا یکدفعه اتفاقی، کسی را در خیابان می‌بینید که در فکرش بودید؟ آیا تابحال در مورد افرادی شنیده‌اید که بطور مکرر درگیر مناسباتی بد می‌شوند و همیشه هم گله دارند که دائم همین نوع مناسبات نصیبشان می‌شود؟
قانون جذب برای این دسته از آدم‌ها هم کار می‌کند. در زندگی همان چیزهایی را به سوی خود جذب می‌کنیم که انرژی و حواس و توجه‌مان را به آن معطوف کرده باشیم. چه آن را بخواهیم یا نخواهیم.
این کتاب به خواننده می‌آموزد که چطور می‌توان خواسته‌ها را بصورت آگاهانه و در سه مرحله به سوی خود جذب نمود؛
مرحله اول: تشخیص خواسته
مرحله دوم: افزایش ارتعاشات
مرحله سوم: قبول خواسته (بیشتر…)

دانلود کتاب چگونه خواسته هایمان را جذب کنیم؟

دانلود کتاب چگونه یک مصاحبه شغلی موفق و تأثیرگذار داشته باشیم؟

۲۳ تیر ۱۳۹۲
۸ نظر

همه می‌دانیم که به هر دلیلی خیلی از افراد جامعه نمی‌توانند و یا نمی‌خواهند کارآفرین و خود اشتغال باشند و ترجیح می‌دهند با دغدغه‌هایی کمتر برای دیگران کار کنند و از منافع آن هم، بهره ببرند. اما همین کار کردن برای دیگران نیز قواعد و شرایط خاص خود را دارد و کسی در این دنیای پر رقابت برنده است که با این اصول و قواعد آشنا باشد و آنها را بکار گیرد. یکی از این اصول و قواعد مهارت در مصاحبه شغلی و پیروزی در آن است.
این کتاب برای کسانی نیست که مصاحبه شغلی را یک مسئله کم اهمیت و صوری تصور می‌کنند و فکر می‌کنند فقط از طریق پارتی بازی می‌توان در جایی استخدام شد و یا اصلا استخدام شدن یا نشدن برایشان فرقی ندارد.
این کتاب برای کسانی تهیه شده است که به استخدام شدن فکر می‌کنند و احتیاج مبرم به آن دارند و هر مصاحبه شغلی برایشان در حکم یک فرصت بزرگ است که بتوانند زندگی و درامدزایی خود را متحول کنند. بنابراین اگر شما هم نیاز مبرم به استخدام شدن دارید و می‌خواهید از پس مصاحبه‌های شغلی و استخدامی برایید، مطالب این کتاب را به دقت بخوانید و آنها را بکارگیرید. (بیشتر…)

دانلود کتاب چگونه یک مصاحبه شغلی موفق و تأثیرگذار داشته باشیم؟

دانلود کتاب شما از زندگی چه می‌خواهید؟

۲۰ تیر ۱۳۹۲
بدون نظر

اکثر ما، از نیازها و خواست‌های واقعی خود بی‌خبریم، چون وقتی بچه بوده‌ایم به ما توجه نشده، ما را طرد کرده‌اند یا خجالت کشیده‌ایم آنها را بیان کنیم. ممکن است به دلیل مصرانه و مکرر بودن، از ما انتقاد شده باشد یا مسخره‌مان کرده باشند پس اگر شما هم در زندگی هر چه تلاش می‌کنید ولی به آن جایی که لایقش هستید نمی‌رسید، اگر در زندگی روزمره خود گم شده‌اید، اگر مدام ناامیدی به سراغ شما می‌آید، به شما پیشنهاد می‌کنم خواندن این کتاب را از دست ندهید.
– چرا نمی‌دانیم که واقعا چه خواسته‌ای داریم و چه می‌خواهیم؟
– چرا بی‌انگیزه‌ام؟
– چرا به خواسته هایمان نمی رسیم؟
– چگونه می‌توان به اهداف خود رسید؟
– احساس ناامیدی و بی‌حوصلگی و علاج آن. (بیشتر…)

دانلود کتاب شما از زندگی چه می‌خواهید؟

دانلود کتاب چگونه از اسارت عادات بد رهایی یابیم؟

۱۲ تیر ۱۳۹۲
بدون نظر

همگی ما دارای ضعف‌ها و کاستی‌هایی می‌باشیم چرا که طبیعت‌مان اینطور ایجاب می‌کند. این نقاط ضعف در تخریب حواس پنجگانه، منطق و تجارب حاصله بشریت تأثیرگذار بوده و سبب به دردسر افتادن و از دست رفتن اعتبار و احترام انسان می‌گردد. همه افراد یک سری عادات شخصی در زندگی دارند. خوب یا بد، نکته اصلی اینجا است که باید دانست این عادت‌ها چه موقعی ممکن است از کنترل خارج شده و باعث نابودی گردند. برخی از افراد قادر به تشخیص این موضوع نیستند و همین امر موجب از بین رفتن آنها می‌شود.
در این کتاب با مفیدترین روش‌های ترک عادات بد و منفی آشنا خواهید شد، با بکار بستن این روش‌ها و داشتن خواست و اراده قوی مطمئن باشید هر عادت بدی را می‌توانید ترک نمایید. (بیشتر…)

دانلود کتاب چگونه از اسارت عادات بد رهایی یابیم؟

دانلود کتاب چگونه امنیت خانواده‌مان را در اینترنت حفظ کنیم؟

۴ تیر ۱۳۹۲
بدون نظر

میلیون‌ها خانواده در سرتاسر دنیا هر روز از اینترنت برای یادگیری، پژوهش، خرید و فروش، استفاده از خدمات بانکی، سرمایه‌گذاری، به اشتراک گذاری عکس، بازی کردن، دانلود فیلم و موزیک، ارتباط با دوستان، آشنا شدن با افراد جدید و مشارکت در میزبانی برای سایر فعالیت‌ها استفاده می‌کنند. گرچه فضای مجازی مزایا، فرصت‌ها و آسودگی‌های متعددی را به ارمغان می‌آورد، اما به صورت افزایشی خطرناک است به طوری که روزانه بسیاری از تهدیدهای جدید ظهور و بروز می‌یابند. در این کتاب اصول حفظ امنیت خانواده‌تان را در فضای مجازی فرا خواهید گرفت. (بیشتر…)

دانلود کتاب چگونه امنیت خانواده‌مان را در اینترنت حفظ کنیم؟

دانلود کتاب چگونه در اینترنت سرمان کلاه نرود

۱۵ خرداد ۱۳۹۲
یک نظر

اگر قصد خریدهای اینترنتی، پرداخت قبوض، انجام هرگونه پرداختی بوسیله اینترنت و موارد این‌چنینی را دارید، حتما این کتاب را مطالعه نمایید.
در این کتاب قصد داریم شما را با پدیده شوم کلاهبرداری‌های اینترنتی بوسیله آگهی‌های کاذب، خرید از فروشگاه‌های کلاهبردار، پرداخت‌های اینترنتی، صفحات جعلی و موارد مشابه آشنا نماییم، بحث کلاهبرداری اینترنتی موردی است که متأسفانه اکثر ما آن را جدی نمی‌گیریم و یا تصور می‌کنیم این اتفاق فقط برای دیگران رخ می دهد! ولی اینطور نیست، اگر کوچک‌ترین غفلتی بکنیم قربانی بعدی کلاهبرداری اینترنتی خودمان هستیم، در این کتاب با مجموعه اطلاعات مفید، هشدارها و نکته‌های مختلف درباره کلاهبرداری‌های اینترنتی آشنا خواهید شد، پس این کتاب را فقط نخوانید، بلکه به هشدارها و نکته‌های ارائه شده توجه نمایید و آنها را به کار بگیرید تا در اینترنت سرتان کلاه نرود! (بیشتر…)

دانلود کتاب چگونه در اینترنت سرمان کلاه نرود