کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

کتاب سئو و بازاریابی اینترنتی

۳۰ بهمن ۱۳۹۶
بدون نظر

سئو، یک روند مناسب برای بهتر دیده شدن یک صفحۀ وب در نتایج جستجو است. معمولا وبسایت‌هایی که از سئوی بهتری برخوردارند بازدیدکنندگان و مشتریان بیشتری به دست می‌آورند. از دید بازاریابی اینترنتی، «سئو» به چگونگی رتبه‌بندی موتورهای جستجو و اینکه چه عبارتی‌های کلیدی بیشتر جستجو می‌شود و سپس بهینه سازی سایت برای عبارت کلیدی گفته می‌شود.
در این کتاب با «سئو و بازاریابی اینترنتی» و تاریخچۀ آن، بیشتر آشنا خواهید شد. (بیشتر…)

کتاب سئو و بازاریابی اینترنتی

دانلود کتاب سئو به روش نوین

۱۵ آذر ۱۳۹۲
بدون نظر

مقدمه
کتاب سئو به روش نوین، کتابیست جامع و روان در جهت یادگیری بازاریابی اینترنتی، برندسازی و سئو که با توجه به اینکه در بین اکثر افراد در ایران به نام مختصر «سئو» شناخته می‌شود، من نیز برای برندسازی این کتاب نام آن را «سئو به روش نوین» گذاشتم.
نسخه‌های مختلف این کتاب نامگذاری خواهد شد و نام این نسخه را باتوجه به گسترش مفهوم «برند» در جامعه اینترنتی فارسی «برند طلایی» یا «Golden Brand» گذاشته شده است.
در کتاب حاضر به سئو و بالا بردن رنکینگ سایت در موتورهای جستجو به روش‌های مختلف پرداخته شده است. (بیشتر…)

دانلود کتاب سئو به روش نوین

دانلود کتاب چگونه ترافیک سایت را افزایش دهیم؟

۱ اسفند ۱۳۹۱
بدون نظر

اگر بخواهم یکی از عوامل واقعا مؤثر در افزایش ترافیک وب سایت را نام ببرم، مطمئنا آن عامل، نوشتن مقاله و درج آن در وب سایت است. یکی از راه های ایجاد ترافیک در وب سایت، نوشتن مقاله است. البته سایر روش ها را هم مورد بررسی قرار می دهیم، ولی عمده فعالیت من در وب سایت خودم برای افزایش میزان ترافیک، بر این روش متمرکز است. حتما می پرسید «چرا مقاله»، زیرا نوشتن مقاله تأثیر بسیار خوبی در جلب بازدید کننده دارد، اما بسیاری از افراد از نوشتن مقاله می ترسند! (بیشتر…)

دانلود کتاب چگونه ترافیک سایت را افزایش دهیم؟