کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب اندیشه مثبت، راهی بسوی موفقیت در کسب و کار

۲۱ مرداد ۱۳۹۲
یک نظر

برای پیوستن به رؤیاهای ذهنی، از همه مهمتر، رسیدن به رؤیای موفقیت، باید اندیشه‌ای مثبت و موفق داشت. رؤیای ذهنی خویش را با باورهای خود پیوند دهید و آنها را در محیطی حقیقی به اجرا گذارید، تا بتوانید به موفقیت و پیروزی در کار خود برسید. (بیشتر…)

دانلود کتاب اندیشه مثبت، راهی بسوی موفقیت در کسب و کار

دانلود کتاب وب سرور چیست؟

۱۵ مرداد ۱۳۹۲
بدون نظر

وب سرور، سامانه‌ای است که توانایی پاسخ‌گویی به مرورگر وب و ارسال صفحه درخواستی مرورگر را داراست، صفحات وب بر پایه یک ساختار مشخص و با یک نام یگانه بر روی سرور وب قرار می‌گیرند، بر روی یک سرور وب امکان قرار گرفتن صفحات متعدد و با ساختارهای جداگانه وجود دارد. (بیشتر…)

دانلود کتاب وب سرور چیست؟

دانلود کتاب معجزه و قانون علیت

۸ مرداد ۱۳۹۲
بدون نظر

افرادی خیال می‌کنند که آوردن معجزه عقلا امکان ندارد، چون ناقض قانون علیت است، یعنی ما مخیر هستیم بین نفی قانون علیت و پذیرفتن معجزه و یا نفی معجزه و پذیرفتن قانون علیت و امر دایر بین این دو کار است و قابل جمع نیستند! آیا معجزه با قانون علیت منافات دارد؟ این موضوعی است که در این مقاله به آن پرداخته می‌شود. (بیشتر…)

دانلود کتاب معجزه و قانون علیت

دانلود کتاب Spyware چیست؟

۶ تیر ۱۳۹۲
بدون نظر

Spyware یا جاسوس افزار یک نام کلی برای برنامه‌هایی است که رفتارهای مشخص انجام می‌دهند مثل نمایش آگهی‌های تبلیغاتی! جمع آوری اطلاعات شخصی! یا تغییر تنظیمات کامپیوتر بدون اجازه! ممکن است شما هم در کامپیوتر خود جاسوس افزار داشته باشید! برای آشنایی با این نوع برنامه‌ها این کتاب را مطالعه بفرمایید. (بیشتر…)

دانلود کتاب Spyware چیست؟

دانلود کتاب آداب معاشرت

۱۰ خرداد ۱۳۹۲
بدون نظر

آداب معاشرت فقط مختص رفتار شما سرمیز غذا نیست! آداب معاشرت انعکاسی از چشم‌انداز کلی شما در روابط اجتماعی و زندگی جمعی است. اینکه در اتوبوس شلوغ جایتان را به پیرزنی که ایستاده است ندهید، چیزی در مورد شما به همه آنهایی که بیننده هستند می‌فهماند. اینکه حاضر نیستید لحظات راحتی خود را به خاطر دیگری به خطر بیندازید در اکثر موقعیت‌ها، تصویر و ظاهر شما بخشی از چیزی نیست که توصیف کننده شماست؛ بلکه همه آن چیزی است که شما را توصیف می‌کند. کسانی که چیزی در مورد شما نمی‌دانند با تنها اطلاعاتی که در دست دارند جای خالی‌ها را پر می‌کنند، و آن چیزی نیست جز آنچه از رفتار و کردار شما می‌بینند. (بیشتر…)

دانلود کتاب آداب معاشرت