کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب آموزش OneNote

۲۹ مهر ۱۳۹۲
بدون نظر

Microsoft OneNote 2007 یکی از نرم‌افزارهای قدرتمند شرکت مایکروسافت در زمینه یادداشت برداری است. با استفاده از این نرم‌افزار قادر خواهید بود هرگونه محتوایی اعم از متن، تصاویر، ویدیو، صدا و غیره را در دفترچه خود وارد کنید به عبارتی این نرم‌افزار یک دفترچه یادداشت مالتی‌مدیا برای شما خواهد بود. این کتاب مناسب برای افرادی است که قصد دارند نرم افزار Microsoft OneNote 2007 را به صورت سریع بیاموزند.
در این کتاب آموزش کار با این نرم‌افزار بصورت تصویری شرح داده شده است. (بیشتر…)

دانلود کتاب آموزش OneNote

دانلود کتاب آموزش جامع نرم‌افزار Axure RP

۲۳ مهر ۱۳۹۲
یک نظر

همانطور که می‌دانید در هر صنعتی، مفهومی به نام مدل‌سازی وجود دارد. البته این مفهوم شاید در صنایع مختلف و در شرایط مختلف معانی متفاوتی را القاء کند، ولی چیزی که ما در اینجا مدنظر داریم طراحی یک مدل قبل از طراحی نهایی آن است.
طبیعی است وقتی می‌خواهیم یک خانه طراحی کنیم، قبل از ساختن، نمونه و یا ماکتی از آن تهیه می‌کنیم و بعد از بررسی کامل و برطرف کردن نقاط ضعف و تطبیق با سلیقه فردی نهایتا این مدل بصورت یک خانه واقعی طراحی می‌شود. در صنعت نرم‌افزار هم چنین چیزی وجود دارد! قبل از طراحی یک نرم‌افزار و یا سایت، ابتدا مدلی از آن طراحی می‌شود. البته صنعت نرم‌افزار برخلاف سایر صنایع به حدی گسترده است که همین مفهوم مدل‌سازی خودش شامل مراحل مختلفی است و در هر مرحله نیز ابزارهای گوناگونی برای مدل‌سازی استفاده می‌شود ولی آنچه که مهم است وجود ابزارهای مختلف در چرخه مدل‌سازی است.
در زمینه مدل‌سازی ابزارهای مختلفی نیز وجود دارند که یکی از قدرتمند ترین آنها Axure RP است که قصد داریم در این کتاب، به آموزش کامل این نرم‌افزار قدرتمند بپردازیم. (بیشتر…)

دانلود کتاب آموزش جامع نرم‌افزار Axure RP