کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب تندرستی برای زندگی بهتر

۱۴ بهمن ۱۳۹۲
بدون نظر

در تألیف کتاب «تندرستی برای زندگی بهتر» از نظریات مشورتی دکتر «چارلز گود» مدیر و ناظر بهداری اموزشگاه‌ها در کلولند، اوهایو نیز استفاده شده است.
این کتاب یکی از رشته انتشاراتی است که به نام «به سوی تندرستی» در امریکا منتشر شده است. هدف از انتشار این کتاب‌ها، راهنمایی کودکان و نوجوانان در زندگی روزانه و آماده کردن آنان برای زندگی بهتری در آینده است و برای نیل به این مقصود مخصوصا سعی شده است تا سه نکته اساسی یعنی منظور از تندرستی، راه تأمین سلامت، و روش حفظ سلامت به نونهالان تفهیم شود. کتاب حاضر هم که یکی از اجزاء این مجموعه است از همین روش پیروی می‌کند و با در نظر گرفتن جنبه‌های مختلف جسمانی، دماغی، روانی و اجتماعی، نوجوانان را به سوی تندرستی کامل، هدایت می‌کند. (بیشتر…)

دانلود کتاب تندرستی برای زندگی بهتر

دانلود کتاب راز طول عمر

۱۷ مرداد ۱۳۹۲
بدون نظر

استفاده از گیاهان دارویی و میوه‌جات، موجب جلوگیری از پیری و فرسودگی است که در علم پیری شناسی که ژرونتولوژی نامیده می‌شود. با نتیجه بررسی تغییرات وضع روحی و جسمی افراد پس از استفاده از گیاهان دارویی و میوه‌جات روز به روز این موضوع اهمیت بیشتری پیدا نموده است.
در کتاب حاضر شما بیشتر با گیاهان و میوه های مفید و راز طول عمر آشنا خواهید شد. (بیشتر…)

دانلود کتاب راز طول عمر

دانلود کتاب راهکارهای ترک سیگار

۲۴ تیر ۱۳۹۲
بدون نظر

سیگار را ترک نکنید!
تصمیم بگیرید کمتر مصرف کنید … .
نیمی از سیگاری‌ها که به کشیدن سیگار ادامه می‌دهند نهایتا به علت یکی از بیماری‌های وابسته به سیگار می‌میرند. سیگار و تنباکوی موجود در آن، مهمترین عامل ایجاد بیماری های قلبی عروقی، آمفیزم (بزرگ شدن ریه‌ها در اثر هوا) و سایر بیماری‌های تنفسی است.
بنابرین با نکشیدن سیگار از وقوع مرگ و امراض متعدد می‌توان پبشگیری کرد.
همچنین می توانید برای دریافت فایل صوتی این کتاب به وبسایت دکتر نصیر دهقان مراجعه کنید. (بیشتر…)

دانلود کتاب راهکارهای ترک سیگار

دانلود کتاب پوکی استخوان

۴ خرداد ۱۳۹۲
بدون نظر

پوکی استخوان یا استئوپورز (به انگلیسی: Osteoporoza)، یک اختلال اسکلتی است که ویژگی بارز آن کاهش استحکام استخوان بوده و فرد را در معرض خطر شکستگی قرار می‌دهد. پوکی استخوان جزو بیماری هایی است که علامتی ظاهر نمی‌کنند اما بعد از گذشت مدتی فرد در اسکلت بدن خود شکستگی‌های فراوانی را احساس می‌کند که حتی ممکن است به مرگ انسان منجر شود. (بیشتر…)

دانلود کتاب پوکی استخوان

دانلود کتاب راه های تقویت حافظه

۳۰ بهمن ۱۳۹۱
یک نظر

آیا تابحال اتفاق افتاده است که نام کسی را که سابقا ملاقات کرده بودید فراموش کنید؟ یا فراموش کنید فلان وسیله را کجا گذاشته اید یا آیا در ماشین را قفل کردید یا نه؟ مطمئنا چنین اتفاقاتی برای شما هم افتاده است. اما اگر این از دست دادن حافظه مکررا اتفاق بیفتد و شما توانایی تمرکزتان را از دست بدهید، چه می شود؟ متاسفانه، از دست رفتن حافظه و بالا رفتن سن رابطه ای مستقیم دارند. در اوایل ۲۰ سالگی، مغز شروع به از دست دادن بعضی سلول های عصبی می کند و بدن کمتر مواد شیمیایی مورد نیاز مغز برای درست کار کردن را تولید می کند. در این کتاب، راه های تقویت حافظه از راه خوردنی ها و کارها و خوابیدن و … بیان می شود. (بیشتر…)

دانلود کتاب راه های تقویت حافظه