کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب کسب درآمد از مهارت و سرگرمی

11 ژانویه 2017
بدون نظر

همه ما در زندگی روزمره خود علایقی داریم که به راحتی می‌توانیم از آنها درآمد کسب کنیم، برخلاف نظر بعضی‌ها که گمان می‌کنند کسب درآمد کار بسیار دشواری است، باید گفت که در دنیای امروز به لطف اینترنت درآمد زایی به کاری بسیار ساده بدل شده است که به اندکی پشتکار می‌توان به نتیجه مطلوب رسید. مثلاً یکی از راه‌های کسب درآمد از اینترنت می‌تواند آموزش باشد؛ شما می‌توانید با ارائه آموزش‌هایی در زمینه‌ای که در آن تخصص دارید دیگران را بهره‌مند کنید و در ازای آن درآمد کسب کنید.
در این کتاب بیشتر با مسئله کسب درآمد از راه آموزش، سرگرمی و مهارت آشنا خواهید شد. (بیشتر…)

دانلود کتاب کسب درآمد از مهارت و سرگرمی

دانلود کتاب بهترین روش‌های کسب درآمد از اینترنت

26 جولای 2013
4 نظر

این کتاب حاصل یک تجربه تلخ و البته بعدها به صورت کاملا شیرین بوده است. من این کتاب را رایگان عرض کردم تا دوستان اشتباهاتی را که من در طول ۱ سال انجام دادم تکرار نکنند، البته بعد از یکساله شکست و تلاش، نهایتا توانستم ماهیانه از اینترنت ۹۰۰ هزار تومان درآمد داشته باشم و هم اکنون در حال افزایش است!
خدمت به تمامی ایرانیان وظیفه من است و امیدوارم توانسته باشم با این کتاب خدمت بزرگی در راه کسب درآمد انجام داده باشم در این کتاب شما با انواع روش های کسب درآمد از اینترنت آشنا خواهید شد که تمام شرعی و حلال می‌باشد، علاوه بر اینکه این کتاب انواع روش‌ها را به شما خواهد آموخت به شما آموزش سئو نیز خواهد داد، این کتاب دارای محتوای روان می‌باشد و شما به راحتی می‌توانید با این کتاب ارتباط برقرار کنید. (بیشتر…)

دانلود کتاب بهترین روش‌های کسب درآمد از اینترنت