کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب کسب درآمد از مهارت و سرگرمی

۲۲ دی ۱۳۹۵
بدون نظر

همه ما در زندگی روزمره خود علایقی داریم که به راحتی می‌توانیم از آنها درآمد کسب کنیم، برخلاف نظر بعضی‌ها که گمان می‌کنند کسب درآمد کار بسیار دشواری است، باید گفت که در دنیای امروز به لطف اینترنت درآمد زایی به کاری بسیار ساده بدل شده است که به اندکی پشتکار می‌توان به نتیجه مطلوب رسید. مثلاً یکی از راه‌های کسب درآمد از اینترنت می‌تواند آموزش باشد؛ شما می‌توانید با ارائه آموزش‌هایی در زمینه‌ای که در آن تخصص دارید دیگران را بهره‌مند کنید و در ازای آن درآمد کسب کنید.
در این کتاب بیشتر با مسئله کسب درآمد از راه آموزش، سرگرمی و مهارت آشنا خواهید شد. (بیشتر…)

دانلود کتاب کسب درآمد از مهارت و سرگرمی

دانلود کتاب صفر تا صد فروش آنلاین

۱۱ شهریور ۱۳۹۲
بدون نظر

مقدمه
اغلب ما دوران کودکی و نوجوانی یکسانی داشته‌ایم، صرف‌نظر از وضعیت مادی و محل زندگی هرکدام کارهایی انجام دادیم که دیگران انجام می‌دادند. همگی به مدرسه رفتیم، تحصیل کردیم، تفریحاتی تعریف شده بر اساس سطح زندگی و محل زندگی خود انجام دادیم و رشد کردیم.
در این بین ممکن است درصدی از ما (شاید زیاد یا کم) فعالیت‌هایی که آن را فوق برنامه می‌نامیدیم داشتیم؛ عده‌ای به کلاس‌های آموزشی می‌رفتیم و زبان‌های خارجی را آموختیم. عده‌ای به دنبال کلاس‌های ورزشی بودیم و تقویت قوای جسمانی را رمز موفقیت می‌دانستیم. عده‌ای هم ناخواسته یا خواسته روی به فعالیت‌هایی می‌آوردیم که زیاد عمومیت نداشت! مثلا خود من در دوران دانش‌آموزی برای یک خبرگذاری فعالیت می‌کردم. اما چه چیزی باعث موفقیت یا عدم موفیت ما در فعالیت هایمان می‌شد؟ اگر بخواهیم عوامل کلی موفقیت را که در همه حال و همه جا با ما هستند ذکر کنم، دو کلمه را خواهم گفت: علاقه و تمرکز!
علاقه و تمرکز دقیقا دو عاملی هستند که انسان‌های معمولی را تبدیل به انسان‌های موفق می‌کند. این دو چیزهایی نیستند که بتوانیم در مدرسه یا مراکز آموزش عالی فرا بگیریم. در واقع برای آموزش و یادگیری یک موضوع باید حتما به آن علاقه داشته باشیم و روی آن تمرکز کنیم وگر نه تمامی مراحل آموزشی بی‌فایده خواهد بود.
کتاب حاضر یک راهنمای مناسب بازاریابی اینترنتی و راه اندازی فروشگاه و کسب درآمد در فضای مجازی می‌باشد. (بیشتر…)

دانلود کتاب صفر تا صد فروش آنلاین

دانلود کتاب بهترین روش‌های کسب درآمد از اینترنت

۴ مرداد ۱۳۹۲
۴ نظر

این کتاب حاصل یک تجربه تلخ و البته بعدها به صورت کاملا شیرین بوده است. من این کتاب را رایگان عرض کردم تا دوستان اشتباهاتی را که من در طول ۱ سال انجام دادم تکرار نکنند، البته بعد از یکساله شکست و تلاش، نهایتا توانستم ماهیانه از اینترنت ۹۰۰ هزار تومان درآمد داشته باشم و هم اکنون در حال افزایش است!
خدمت به تمامی ایرانیان وظیفه من است و امیدوارم توانسته باشم با این کتاب خدمت بزرگی در راه کسب درآمد انجام داده باشم در این کتاب شما با انواع روش های کسب درآمد از اینترنت آشنا خواهید شد که تمام شرعی و حلال می‌باشد، علاوه بر اینکه این کتاب انواع روش‌ها را به شما خواهد آموخت به شما آموزش سئو نیز خواهد داد، این کتاب دارای محتوای روان می‌باشد و شما به راحتی می‌توانید با این کتاب ارتباط برقرار کنید. (بیشتر…)

دانلود کتاب بهترین روش‌های کسب درآمد از اینترنت