کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب مدیریت استراتژیک

14 بهمن 1391
یک نظر

واژه استراتژی یا راهبرد (به انگلیسی: Strategy)، مفهومی است که از عرصه نظامی نشأت گرفته و بعدا در سایر عرصه ها از جمله اقتصاد، تجارت و به ویژه عرصه سیاست و مملکت داری از کاربرد زیادی برخوردار شده است.
ریشه واژه «استراتژی» واژه یونانی: Strategia به معنای «فرماندهی و رهبری» است. اکنون معنای ساده استراتژی عبارت است از یک طرح عملیاتی به منظور هماهنگی و سازماندهی اقدامات برای دستیابی به هدف.
مدیریت استراتژیک یعنی هنر و علم تدوین، اجرا و ارزیابی وظیفه ای چندگانه که سازمان را قادر می سازد به هدف بلند خود دست یابند. مراحل مدیریت عبارتند از استراتژی ها و ارزیابی استراتژی ها.
آنچه در این کتاب می خوانید؛ استراتژی ها در عمل، مأموریت سازمان، بررسی عوامل خارجی، بررسی عوامل داخلی، بررسی و انتخاب استراتژی، اجرای استراتژی – مسائل مدیریت، اجرای استراتژی – مسائلی در زمینه بازاریابی، امور مالی / حسابداری، تحقیق و توسعه و سیستم اطلاعات رایانه، بررسی و ارزیابی و کنترل استراتژی، مدیریت استراتژیک بین المللی و … .

مدیریت استراتژیک

مشخصات کتاب؛
نام مؤلف/گردآورنده: فرد آر.دیوید
تعداد صفحات: ۵۰ صفحه
دانلود کتاب مدیریت استراتژیک

لینک کوتاه مطلب

http://ketabfarsi.ir/?p=417
  • پیشنهاد میکنم با قرار دادن خلاصه کتاب بصورت صوتی یا بصورت متنی و یا حتی گذاشتن یک فصل مهم و با ارزش در سایتتون هم درصد خرید مشتریان بلقوه رو افزایش میدین و هم باعث میشین مشکل ما برطرف بشه. این حدی که گذاشتید پاراگراف اولش عالی بود ولی خیلی کمه!