کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب راز آفرینش جهان

25 فروردین 1393
یک نظر

کتاب راز آفرینش جهان، سومین کتاب از یک مجموعۀ سه بخشی کیهان شناختی است که بخش‌های اول و دوم آن به ترتیب تولد و مرگ خورشید و سرگذشت زمین بوده است، در حالیکه بخش اول اساساً از مکان خورشید در میان سایر ستارگان بحث می‌کند و بخش دوم جای زمین را در میان سیارات مورد نظر قرار می‌دهد. این بخش عمدتاً مربوط به جهان به طور کلی است. چندان توجهی به مکان اختصاصی خود ما در پهناوری لایتناهی جهان ندارد؛ بلکه مسائلی اساسی از این قبیل را مورد بحث قرار می‌دهد؛
آیا جهان آغازی در زمان داشته است یا نه؟
آیا پایانی در فضا دارد؟
رویّه معرفی همان است که در دو بخش اول بکار رفته، جز اینکه در این بخش چند عبارت ریاضی، بالأخص در ضمینه آخر کتاب، برای خوانندگانی که می‌توانند از آن استفاده کنند، آورده شده است. (بیشتر…)

دانلود کتاب راز آفرینش جهان

دانلود کتاب قانون جذب و شیوه‌های کاربرد آن در زندگی

7 اردیبهشت 1392
بدون نظر

کتاب راز، نوشته راندا برن پرفروش‌ترین کتاب جهان می‌باشد که هزاران فرد در جهان با این کتاب استثنائی به موفقیت‌های باورنکردنی رسیده‌اند! اما در این کتاب به قانون استفاده شده در کتاب راز و شیوه‌های کاربرد آن در زندگی انسان پرداخته شده است که می‌تواند برای علاقمندان به کتاب راز و قانون جذب مفید و جالب باشد، قانون جاذبه می‌آموزد که به دست آورد هیچ چیزی غیرممکن نیست، و می‌توان به راحتی و با قدرت فکر آن را به دست آورد. (بیشتر…)

دانلود کتاب قانون جذب و شیوه‌های کاربرد آن در زندگی