کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب تاکتیک‌های بازاریابی اینترنتی

۶ آذر ۱۳۹۴
بدون نظر

یکی از مهمترین مهارت‌های انسان امروزی در این فضای پیوسته در حال تغییر و حرکت، باید مهارت پیوسته آموختن باشد. در دنیای ما آنقدر دانش و شرایط و فضا به سرعت تغییر می‌کند که نمی‌شود برای آموختن هر چیزی زمان زیادی در نظر گرفت. به راستی بی‌سوادان قرن ۲۱ کسانی نخواهند بود که خواندن و نوشتن نمی‌دانند بلکه کسانی هستند که نتوانند یاد بگیرند و یاد بدهند و آنچه را که فرا گرفته‌اند فراموش کنند. برای نیل به بازده بالا باید با برنامه در مورد آموزش سرمایه گذاری شود.
شایان ذکر است اگر آموزش را هزینه به حساب آوریم هنگام مواجه شدن با کمبود بودجه و مشکلات مالی بودجه آموزش جزو اولین بودجه‌هایی است که کاهش می‌یابد و یا حذف می‌گردد! اما اگر علم و تخصص را مهمترین سرمایه تلقی کنیم حتی در سخت ترین شرایط مالی هم اگر بودجه آموزش بازاریابی افزایش نیابد حداقل کاهش نخواهد یافت. (بیشتر…)

دانلود کتاب تاکتیک‌های بازاریابی اینترنتی

دانلود کتاب اهمیت تبلیغات در اینترنت

۲۵ فروردین ۱۳۹۲
بدون نظر

تبلیغات در اینترنت عبارت است از اینکه فردی یا شرکتی برای در فروش بهتر محصولاتش یا معرفی وبسایت خود به کاربران اینترنت از صاحبان سایت های پربازدید و با رتبه بالا بخواهد تا محصولات او را در سایتشان معرفی و توصیه نمایند، در عضای این کار ماهیانه (به صورت قراردادی) مبلغی را به صاحبان آن سایت ها بپردازد، در کتاب حاضر با اهمیت تبلیغات در بستر اینترنت آشنا می شوید. (بیشتر…)

دانلود کتاب اهمیت تبلیغات در اینترنت