کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب ۷۲ داستان

28 فروردین 1392
بدون نظر

در این پست، برای علاقمندان به کتاب و داستان های شیرین فارسی، کتابی آماده دانلود کرده ایم که شامل ۷۲ داستان زیبا و خواندنی می باشد، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد. (بیشتر…)

دانلود کتاب ۷۲ داستان

دانلود کتاب صد داستان عبرت آموز

23 بهمن 1391
یک نظر

مردی مقابل گل فروشی ایستاد. او می ‌خواست دسته گلی برای مادرش که در شهر دیگری بود سفارش دهد تا برایش پست شود. وقتی از گل فروشی خارج شد٬ دختری را دید که در کنار درب نشسته بود و گریه می ‌کرد. مرد نزدیک دختر رفت و از او پرسید: دختر خوب چرا گریه می‌کنی؟ دختر گفت: می‌ خواستم برای مادرم یک شاخه گل بخرم ولی پولم کم است. مرد لبخندی زد و گفت: با من بیا٬ من برای تو یک دسته گل خیلی قشنگ می ‌خرم تا آن را به مادرت بدهی. وقتی از گل فروشی خارج می ‌شدند دختر در حالی که دسته گل را در دستش گرفته بود لبخندی حاکی از خوشحالی و رضایت بر لب داشت. مرد به دختر گفت: می‌ خواهی تو را برسانم؟ دختر گفت: نه، تا قبر مادرم راهی نیست! مرد دیگر نمی ‌توانست چیزی بگوید٬ بغض گلویش را گرفت و دلش شکست. طاقت نیاورد٬ به گل فروشی برگشت٬ دسته گل را پس گرفت و ۲۰۰ کیلومتر رانندگی کرد تا خودش آن را به دست مادرش هدیه بدهد! شکسپیر می ‌گوید: به جای تاج گل بزرگی که پس از مرگم برای تابوتم می ‌آوری، شاخه ای از آن را همین امروز بیاور. (بیشتر…)

دانلود کتاب صد داستان عبرت آموز

دانلود کتاب سیزده داستان از جلال آل احمد

4 بهمن 1391
بدون نظر

این کتاب مجموعه سیزده داستان کوتاه از جلال آل احمد می باشد. این داستان ها به ترتیب: سه تار، بچه مردم، وسواس، لاک صورتی، وداع، زندگی که گریخت، آفتاب لب بام، گناه، نزدیک مرزون آباد، دهن کجی، آرزوی قدرت، اختلاف حساب، الگمارک و المکوس می باشند. (بیشتر…)

دانلود کتاب سیزده داستان از جلال آل احمد