کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب سالم‌تر زندگی کنیم

۶ دی ۱۳۹۲
بدون نظر

امروزه ملت‌های دنیا مبالغ عظیمی را صرف «مراقبت بهداشتی» می‌کنند. حدود ۹۸ درصد از این بودجه صرف «مراقبت از بیماری» شده و تنها ۱ تا ۲ درصد بطور واقعی صرف مراقبت‌های بهداشتی برای بهبود سلامتی جامعه می‌گردد.
این کتاب، تمام کوشش‌های خود را صرف مراقبت‌های بهداشتی نموده است. مطالب آن بهبود و حفظ سلامتی متناسب شامل احساس و کارکرد خوب بدنی، روانی و درون فردی و همچنین تمایل زیادی برای ادامه زندگی سالم در آینده را پوشش می‌دهد. (بیشتر…)

دانلود کتاب سالم‌تر زندگی کنیم

دانلود کتاب کلسیم و استخوان‌های مستحکم

۸ شهریور ۱۳۹۲
۲ نظر

کلسیم، فعالیت‌های زیادی را دربدن همانند کنترل ضربان قلب، تنظیم کار سیستم اعصاب، کاهش بی‌خوابی و … را بر عهده دارد. اما عمده‌ترین فعالیت و کاربرد کلسیم در بدن انسان، استحکام استخوان‌هاست، کلسیم کافی باید در غذای نوجوانان وجود داشته باشد تا در سالمندی به پوکی استخوان دچار نشوند.
در کتاب حاضر به مبحث «کلسیم و استخوان‌های مستحکم» پرداخته شده است. (بیشتر…)

دانلود کتاب کلسیم و استخوان‌های مستحکم

دانلود کتاب خوردنی‌های ممنوعه

۲۹ تیر ۱۳۹۲
یک نظر

سایت پرونسیون، به تازگی فهرستی از قسمت‌های آسیب رسان چند گیاه را منتشر کرده که کمتر کسی گمان می‌کند خوردن آنها به بدن صدمه بزند. تهیه فهرست این چند گیاه و میوه بعد از آن صورت گرفت که گزارش‌هایی در مورد آسیب آنها به بدن منتشر شد. به همین دلیل و با وجود تأکید صد در صدی دانشمندان نسبت به تغذیه گیاهی و طبیعی توصیه می‌شود از مصرف برگ‌ها یا هسته‌های ذکر شده در این فهرست خودداری کنید. (بیشتر…)

دانلود کتاب خوردنی‌های ممنوعه

دانلود کتاب گیاهان، دارویی جدید برای بیماری‌ها

۵ تیر ۱۳۹۲
۳ نظر

هر بیماری قرار نیست با داروهای شیمیایی درمان شود. انسان در طبیعت بوجود آمده و طبیعت نیز درمان بیماری‌های انسان را بر عهده دارد. با کمی دقت می‌توان دریافت که درمان تمام بیماری‌های انسان در گیاهان موجود در طبیعت وجود دارد.
این کتاب ۵ صفحه‌ای به ذکر خواص درمانی بعضی گیاهان می‌پردازد. (بیشتر…)

دانلود کتاب گیاهان، دارویی جدید برای بیماری‌ها