کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود رمان کلید و خنجر

2 شهریور 1392
بدون نظر

رمان «کلید و خنجر» نوشته سیمین خلیلی معروف به سیمین بهبهانی، نویسنده و غزل سرای معاصر ایرانی است. او بخاطر سرودن غزل فارسی در وزن های بی‌سابقه به نیمای غزل معروف است، کتاب حاضر یکی از مجموعه داستان‌های وی می‌باشد. (بیشتر…)

دانلود رمان کلید و خنجر

دانلود رمان دهکده متروک

29 خرداد 1392
بدون نظر

در جاده‌ای باریک، خاکی و تاریک در کالسکه‌ای که اتاقش سقف نداشت، چشمانم باز شد، آسمان پر از ستاره‌های درخشان بود، گویی آن بالا خبریست، فرشتگان چراغانی کرده بودند و من همچون جنازه‌ای بی‌اختیار در کف کالسکه خوابیده بودم، من آنجا چه می‌کردم؟ هیچ چیز در حافظه‌ام نبود! بلند شدم تا به بیرون نگاه کنم، وقتی نگاهم به بیرون افتاد راهی را دیدم که طی کرده بودیم … . (بیشتر…)

دانلود رمان دهکده متروک

دانلود رمان فراموشی

24 اسفند 1391
بدون نظر

کتاب رمان فراموشی، شرح زندگی پر از درد و رنج «فاطمه» است که از ابتدای زندگی او را در تنهایی ملال آور رها می کنند با این امید که سرنوشت او را به دست زندگی راحتی بسپارد اما سرنوشت او را وارد خانه ای می کند که بعدها درد و رنج مردی به اسم صابر تا آخر عمر بروی تن و روحش باقی می گذارد و بعدها که وارد اردوگاه بهزستی می شود تا در آن زندان با دخترانی رها شده در آن بیابان روبرو شود و آنجا هم رنگی از خوشی نبیند و هر چه هست رنج و درد و نابودی می باشد. (بیشتر…)

دانلود رمان فراموشی