کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب قاچاق بین المللی مواد مخدر

7 تیر 1394
بدون نظر

کتاب حاضر، پایان نامه «قاچاق بین المللی مواد مخدر» است که در رشته حقوق بین الملل جهت دریافت درجه کارشناسی ارشد در سال ۷۹ تدوین شده است».
پایان نامه موصوف با بازنگری توسط ستاد مبارزه با مواد مخدر در ۳۵۷ صفحه به چاپ رسیده و به وضعیت تاریخی، سیاسی، حقوقی، تولید و توزیع و ابعاد ملی و جهانی پدیده مواد مخدر، ترانزیت و قاچاق بین المللی آن پرداخته شده است. (بیشتر…)

دانلود کتاب قاچاق بین المللی مواد مخدر

دانلود کتاب افق اندیشه امام پیرامون مواد مخدر

20 اردیبهشت 1392
بدون نظر

کتاب حاضر مجموعه فتاوای و استفتاآت حضرت امام خمینی (ره) پیرامون مواد مخدر می‌باشد.
مقدمه نویسنده: خدا را سپاس می‌گویم که این فرصت را داد تا بتوانم مجموعه حاضر را برای علاقمندان تهیه نمایم. گرچه شاید بسیار دیر این اقدام صورت گرفت، مدت‌ها در این فکر بودم که نظر حضرت امام خمینی (ره) در خصوص پدیده اعتیاد و مواد مخدر چیست؟ احساس می‌کردم شاید درحد یک یا چند استفتاء و یا چند جمله باشد که اغلب بکار برده می‌شود، ولی مطالب در پیش به قدری برای بنده که حدود ۱۵ سال بطور رسمی از نزدیک با اقدامات جمهوری اسلامی در مقابله با اعتیاد و مواد مخدر، آشنایی دارم، جذاب بود که احساس می‌نمایم هرآنچه کارشناسان به آن بعنوان سیاست می‌پردازند یکجا در جملات آن پیر فرزانه موجود است و عدم توجه به جنبه‌های انسانی، پیشگیری و درمانی فرمایشات ایشان جفایی بیش نیست. (بیشتر…)

دانلود کتاب افق اندیشه امام پیرامون مواد مخدر

دانلود کتاب جامعه شناسی مواد مخدر

19 اسفند 1391
بدون نظر

برای اینکه افراد انگیزه تداوم تجربه مصرف مواد مخدر را پیدا کنند، باید یاد بگیرند به شیوه صحیح از مواد استفاده کرده و اثرات آن را به طور خوشایند تجربه کنند. این امر (از یک سو) تا اندازه ای به طبیعت ژنتیکی، که خوشایند بودن استفاده از مواد را تعیین می کند و (از سوی دیگر) به میزان بیشتری به ارتباط با یک شبکه مصرف مواد بستگی دارد که قبلا فرد در متن آن با این اعمال و ادراکات جامعه پذیر شده است … . (بیشتر…)

دانلود کتاب جامعه شناسی مواد مخدر