کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب اسرار تغییرات مثبت در انسان

18 آذر 1394
۲ نظر

این کتاب درباره تأثیرات سریع و عمیقی است که دو روش متافیزیکی هیپنوتیزم و مدی‌تیشن بر روی ضمیر ناخودآگاه انسان می‌گذارد. انسان به واقع موجود پیچیده‌ای است، مغز و ذهن خارق العاده‌ای دارد که دانشمندان هنوز نتوانسته‌اند تمام قسمت‌های آن را کاملا بشناسند، ولی تا بدین جا ثابت شده ذهن انسان بزرگترین کامپیوتر جهان است. سیستم ایمنی عجیبی در بدن وجود دارد که نظیر مجهزترین بیمارستان‌های جهان عمل کرده و در صورتی که کوچکترین ویروس یا میکروبی وارد جسم شود، تمام قسمت‌های بدن برای از بین بردن آن بسیج می‌شوند. شما چقدر از اعمال جسمی و ذهنی خود آگاهید؟ آیا می‌دانید ذهن شما در شرایط خاص قادر است تمام غیرممکن‌ها را ممکن سازد؟ آگاهید مغزتان می‌تواند داروی لاعلاج‌ترین بیماری‌ها را در بدن ترشح کند؟ در این کتاب تمام این موارد تشریح می‌گردد تا شما به ارزش خویش بیشتر پی‌برده و قدر خودتان را بهتر بدانید. (بیشتر…)

دانلود کتاب اسرار تغییرات مثبت در انسان

دانلود کتاب سفر روح

9 آذر 1394
۷ نظر

مطالب کتاب حاضر حاصل تحقیقات دکتر مایکل نیوتن (روانشناس) است که طی چهل سال درمان و بررسی صدها مورد خاص به دست آمده است. در این میان او که اهم توجه خود را به حالات گوناگون روان و روح معطوف کرده به مواردی از حالات روح و عالم برزح و کیفیات گوناگون آن دست یافته است که جای تعمق دارد.
وی نتایح تحقیقات خود را در این سالها از طریق تدریس در دانشگاه‌های آمریکا و شرکت در سمینارها، کارگاه‌های آموزشی و کنفرانس‌های متعدد در اختیار علاقمندان قرار داده است. دکتر نیوتن در این کتاب و کتاب سرنوشت ارواح (Destiny of Souls) حالات و تجربیات گوناگون بیماران خود را دسته بندی کرده و با بیانی شیوا یافته‌های آنان را در دسترس علاقمندان قرار داده است. (بیشتر…)

دانلود کتاب سفر روح

دانلود کتاب آشنایی با هیپنوتیزم

14 اسفند 1392
بدون نظر

هیپنوتیزم، شاخه‌ای از علم روانشناسی است که در آن به وسیله تلقین، شخص در حالت خاصی از هوشیاری قرار می‌گیرد. هیپنوتیزم یا به طور دقیق‌تر «هیپنوز»، موجب تسلط دیگری بر فرد نمی‌شود، بلکه دیگری با ضمیر ناخودآگاه آدمی به مکالمه و القای تلقینات می‌پردازد.
کتاب حاضر به طور مختصر شما را با هیپنوتیزم، آشنا می‌کند. (بیشتر…)

دانلود کتاب آشنایی با هیپنوتیزم

دانلود کتاب ارتباط با ارواح

3 بهمن 1391
بدون نظر

اصل ارتباط با ارواح، واقعیتی است انکار ناپذیر. چیزی که هست این مسأله از سوی پاره ای عناصر کم اطلاع، شیاد و سودجو، آمیخته با تحریف و وسیله کسب درآمدی نامشروع گردیده است. ارتباط با ارواح از نوع هیپنوتیزم از نظر علمى، اصول تعریف شده ای دارد و خواب مغناطیسى، یکی از روش های علمی رایج آن است، و البته این از عهده معدودی از افراد مجرب، و تحت شرایطی خاص، برمی آید. احضار روح اما به شکل «اسپریتیسم» شیطنتى بیش نیست و معمولا افراد ساده لوح تحت تأثیر قرار مى گیرند. (بیشتر…)

دانلود کتاب ارتباط با ارواح