کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب داستان پروانه‌ای

19 آذر 1393
۲ نظر

مقدمه نویسنده
سال‌های بسیار قبل از زندان این داستان در ذهن من بوده است و اولین و در حال حاضر تنها کتاب داستانی است که نوشته‌ام؛ یک داستان کوتاه و ساده ولی پر رمز و راز است.
این داستان واقعیست، یعنی واقعی می‌شود و حسی عجیب به من می‌گوید این کتاب داستان سرنوشت خود من است و از این‌رو به بیشتر دوستانم سفارش نموده‌ام اگر روزگاری من از دنیا رفتم و زمانی که بر سر مزار من آمدند به جای اینکه گریه و زاری نمایند، این داستان را مانند یک فاتحه بر سر مزارم بخوانند تا روحم شاد شود.
البته این داستان برخلاف ظاهر ساده و روانش اسرار خاصی را در خود و اعداد و ارقامش حمل می‌کند که اگر خدا خواست و از اینجا بیرون آمدم برایت رمزگشایی می‌کنم! (بیشتر…)

دانلود کتاب داستان پروانه‌ای

معرفی کتاب داستان‌های شفابخش

9 مرداد 1393
۲ نظر

مقدمه
داستان نویسی، امروزه به عنوان هنری بزرگ در جامعه ما مطرح است و تأثیر اجتماعی شگرفی دارد. در دنیای ناآرام و پرغوغای ما، بشر به آرامش روحی بیشتری نیاز دارد و قصه خوانی با روح و فطرت بشر ارتباط دارد. آدمی از همان کودکی شیفته شنیدن قصه و خواندن داستان است. این شیفتگی به سبب علاقه‌ای است که انسان نسبت به سرنوشت قهرمانان و شخصیت‌های داستان‌ها دارد، زیرا او می‌خواهد ببیند آیا او نیز از خصلت‌های این شخصیت برخوردار است یا نه؟
داستان نویسی و نقل قصه‌ها، از نظر روانشناسی تربیتی یکی از مهم‌ترین و مؤثرترین انواع آموزشی به نحو غیرمستقیم به حساب می‌آید. بیان قصه‌ها و آوردن مثال در تعلیم و تربیت، خود نوعی تعلیم علمی و نشان دادن عمل است.
تاریخ، آزمایشگاه مسائل گوناگون زندگی بشر است. تاریخ با زبان بی‌زبانی‌اش نتایج قطعی و غیرقابل انکار مکتب‌ها، روش‌ها و برنامه‌های هر قوم و گروه و شکست‌ها و یا پیروزی‌های آنها را بازگو می‌کند و داستان‌های پیشینیان مجموعه‌ای از پرارزش ترین تجربیات آنها می‌باشد. (بیشتر…)

معرفی کتاب داستان‌های شفابخش