کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب مروری بر خلقت اولین انسان

15 شهریور 1392
بدون نظر

در قرآن کریم داستان خلقت اولین انسان در آیات متعددی ذکر گردیده است که در هر یک از این آیات قسمتی از زوایای تاریک این موضوع، روشن گردیده است و با بررسی آنها می‌توان به درک واقع گرایانه‌ای از این موضوع رسید.
در این مقاله، سعی داریم تا با استفاده از آیات قرآن کریم و روایات پیامبر (ص) و ائمه اطهار (ع) مستندی واقع گرایانه و در حد بضاعت از پیش از خلقت انسان تا هبوط او، ارائه دهیم. (بیشتر…)

دانلود کتاب مروری بر خلقت اولین انسان

دانلود کتاب حرکت در زمان

29 تیر 1392
بدون نظر

مقدمه نویسنده: انسان با توجه به روح الهی که در او به ودیعه گذاشته شده است، همواره درصدد عبور از ظروف و قالب‌هایی که در آنها قرار گرفته است، می‌باشد. به همین جهت میل به جاودانه شدن، کشف ناشناخته‌ها، کشف کرات و سیارات دیگر، میل به نامرئی شدن، عبور از مرزهای ماده و هزاران آرزوی دیگر ذهن وی را مشغول داشته است.
من به این موضوع اعتقاد راسخ دارم که آنچه را که انسان بدان می‌اندیشد، دست یافتنی و امکان‌پذیر است، زیرا انسان باتوجه به ظرفیت‌هایی که در او به ودیعه گذاشته شده است می‌اندیشد و خارج از ظرفیت خود اندیشه‌ای تولید نمی‌کند.
یکی از موضوعات جالبی که ذهن من را به خود معطوف کرد و آن‌را بر اثر مطالعه متنی که در پی می‌آید مورد پیگیری و مداقه قرار دادم، موضوع «حرکت در طول زمان» بود.
اگر بتوانیم امکان حرکت در زمان را ثابت کنیم، دیگر حرکت به جلو و یا عقب فرقی نخواهد داشت!
در این کتاب سعی من براین خواهد بود تا با تکیه بر آیات قرآن شریف و روایات ائمه اطهار و نیز دلایل عقلی این موضوع را مورد بحث و بررسی قرار دهم و قطعا سعی خواهم کرد از الفاظ روان و ساده برای ورود به این مباحث استفاده نمایم. (بیشتر…)

دانلود کتاب حرکت در زمان

دانلود کتاب موجودات هوشمند غیرانسانی

25 تیر 1392
بدون نظر

کتاب «موجودات هوشمند غیرانسانی»، مجموعه‌ای از آیات، احادیث و تحقیقات درباره روح، فرشتگان و اجنه می‌باشد که مطالعه آن، می‌تواند ضمن گسترش دانش مذهبی افراد زمینه‌ای برای تفکر در این زمینه بگشاید. (بیشتر…)

دانلود کتاب موجودات هوشمند غیرانسانی