کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب آموزش HTML به زبان ساده و روان

8 اردیبهشت 1392
بدون نظر

کتاب های زیادی برای آموزش زبان برنامه نویسی وب (HTML) منتشر شده‌اند، اما ممکن است فهم بعضی از مطالب این کتاب‌ها برای عموم سخت و دشوار باشد، از این جهت کتاب حاضر این مزیت را دارد که به زبانی ساده و روان به آموزش زبان برنامه نویسی HTML می پردازد!
کتاب حاضر در ۶ فصل تألیف شده است؛
فصل اول: ایجاد اولین سند HTML، ویرایش یک سند HTML، نشانه گذاری ۶ درجه، شکستن پاراگراف.
فصل دوم: سبک‌های مختلف نوشتاری، قالب‌بندی فایل‌های گرافیکی و استانداردهای مورد استفاده در صفحات وب، قرار دادن تصویر در اسناد.
فصل سوم: Link (اتصال)، لینک به سایت دیگر، اتصال به یک سایت دیگر از اینترنت، اتصال به قسمتی از همان صفحه، اتصالات ابرمتن و تصویرهای لینک شده، به ردیف درآوردن متن. (بیشتر…)

دانلود کتاب آموزش HTML به زبان ساده و روان

دانلود کتاب مرجع آموزش HTML و XHTML

1 اردیبهشت 1392
بدون نظر

در طول حیات نسبتا کوتاه وب، تکنولوژی های مختلفی به منظور ایجاد صفحات اینترنتی معرفی شده اند. اما در این میان نمی توان از نقش مهم و اساسی HTML به عنوان شالوده و آغازگر وب که در عین سادگی در یادگیری از اهمیت فراوانی در خلق صفحات اینترنتی برخوردار است، چشم پوشی کرد. تسلط بر تمامی مفاهیم و جنبه های این زبان نشانه گذاری برای یک طراح وب از نان شب واجب تر بوده و برای خلق صفحات اینترنتی زیبا و منطبق بر اصول از ملزومات ورود به عرصه طراحی وب است.
جزوه پیش رو که در راستای برگزاری دوره های آموزشی طراحی وب به همت انجمن علمی مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل تهیه شده است، شما را با بسیاری از ویژگی های این زبان پرطرفدار و دوست داشتنی آشنا خواهد کرد.
کتاب مرجع آموزش HTML و XHTML از روی برترین و محبوب ترین مراجع آموزش HTML حال حاضر دنیا و البته تجربیات شخصی نویسنده آن، ترجمه و تالیف شده است. (بیشتر…)

دانلود کتاب مرجع آموزش HTML و XHTML