کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود داستان های کوتاه از ابوالفضل زرویی نصرآباد

۲۶ بهمن ۱۳۹۱
۲ نظر

ابوالفضل زرویی نصرآباد، متولد ۱۵ اردیبهشت ۱۳۴۸، شاعر، پژوهشگر و طنزپرداز ایرانی می باشد. وی از سال ۱۳۶۸ در امور فرهنگی و مطبوعاتی شروع به کار کرد، از نشریاتی که با این نویسنده همکاری دارند می توان به همشهری، جام جم، ایرانیان و … اشاره نمود، آثار و نوشته های ارزشمندی نیز از این نویسنده به ثبت رسیده است، از جمله آنان می توان به؛ تذکره المقامات، افسانه های امروزی، وقایع نامه طنز ایران و … اشاره کرد. کتاب حاضر مجموعه داستان هایی از همین نویسنده می باشد، داستان هایی که در این کتاب می خوانید عبارتند از: حکایت سه شپش، حکایت غول بیچاره و شیشه عمرش، حکایت پادشاه و مادر بزرگش، حکایت چهار درویش و … . (بیشتر…)

دانلود داستان های کوتاه از ابوالفضل زرویی نصرآباد

دانلود داستان های بهرنگ

۲۴ بهمن ۱۳۹۱
بدون نظر

صمد بهرنگی (زاده ۲ تیر ۱۳۱۸، متوفی ۹ شهریور ۱۳۴۷)، معروف به بهرنگ، داستان ‌نویس، محقق، مترجم، و شاعر ایرانی بود. معروف ‌ترین اثر او داستان ماهی سیاه کوچولو است، او همچنین تألیفاتی در مورد نحوه آموزش زبان فارسی در آذربایجان و تحقیقاتی در مورد ادبیات شفاهی آذربایجان دارد، کتاب پیش رو نیز مجموعه داستان هایی از همین نویسنده می باشد؛ موش گرسنه، پسرک لبو فروش، پیرزن و جوجه طلایی اش، سرگذشت دانه برف، دوگربه روی دیوار، ماهی سیاه کوچولو. (بیشتر…)

دانلود داستان های بهرنگ

دانلود مجموعه داستان های کوتاه و متون عاطفی

۶ بهمن ۱۳۹۱
بدون نظر

توضیح نویسنده: این کتاب مجموعه داستانک ها و متون رمانتیکی است که آن ها را جمع آوری کرده ام. با توجه به اینکه دوستان دیگری هم به این نوشته های علاقمند شدند، تصمیم گرفتم که آن ها را به شکل یک کتاب الکترونیکی، دربیاورم و هرگاه نوشته جدیدی به دستم برسید به آن اضافه کنم. هرجا که از نام و نشان نویسنده خبر داشته ام در زیر داستان آورده ام، اما گروهی هم هستند که از نویسنده آن ها بی خبرم. منابع اصلی من در این نوشته ها: ستون داستانک روزنامه همشهری، کتاب هفده داستان کوتاه، و … می باشند. (بیشتر…)

دانلود مجموعه داستان های کوتاه و متون عاطفی