کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب اسرار تغییرات مثبت در انسان

۱۸ آذر ۱۳۹۴
۲ نظر

این کتاب درباره تأثیرات سریع و عمیقی است که دو روش متافیزیکی هیپنوتیزم و مدی‌تیشن بر روی ضمیر ناخودآگاه انسان می‌گذارد. انسان به واقع موجود پیچیده‌ای است، مغز و ذهن خارق العاده‌ای دارد که دانشمندان هنوز نتوانسته‌اند تمام قسمت‌های آن را کاملا بشناسند، ولی تا بدین جا ثابت شده ذهن انسان بزرگترین کامپیوتر جهان است. سیستم ایمنی عجیبی در بدن وجود دارد که نظیر مجهزترین بیمارستان‌های جهان عمل کرده و در صورتی که کوچکترین ویروس یا میکروبی وارد جسم شود، تمام قسمت‌های بدن برای از بین بردن آن بسیج می‌شوند. شما چقدر از اعمال جسمی و ذهنی خود آگاهید؟ آیا می‌دانید ذهن شما در شرایط خاص قادر است تمام غیرممکن‌ها را ممکن سازد؟ آگاهید مغزتان می‌تواند داروی لاعلاج‌ترین بیماری‌ها را در بدن ترشح کند؟ در این کتاب تمام این موارد تشریح می‌گردد تا شما به ارزش خویش بیشتر پی‌برده و قدر خودتان را بهتر بدانید.

مقدمه نویسنده؛

این پنجمین کتابی است که درباره علوم ماوراء الطبیعه و متافیزیک می‌نویسم، که تا به حال ۲ کتاب از آنها چاپ شده است. اصولا تمام انسان‌ها از هر نژاد و دین و کشوری که باشند مایلند خصلت‌های منفی را در خودشان از بین برده و به گونه‌ای مثبت تغییر کنند.
اینجانب که از سال ۱۳۷۰ مشغول فعالیت در زمینه متافیزیک و علوم ماوراء الطبیعه می‌باشم در این کتاب تشریح کرده‌ام چگونه می‌توان با تمرینات عملی «مدی تیشن» و «هیپنوتیزم» تغییرات دلخواه را در خود به وجود آورد.
در این کتاب نیز مانند کتاب‌های دیگر، مطالب را تا حد امکان مختصر و مفید گفته و کمتر به حاشیه رفته‌ام…

اسرار تغییرات مثبت در انسان

مشخصات کتاب؛
نام مؤلف/گردآورنده: مهران موللی
تعداد صفحات: ۷۰ صفحه
لینک دانلود مستقیم
لینک دانلود کمکی

لینک کوتاه مطلب

http://ketabfarsi.ir/?p=7468
  • کتاب های بسیار مفید است این یک خدمت بزرگ است که نصیب اشخاص با افکار مثبت درجهت تغییر جامعه میشود از خداوند درین راستا موفقیت هر چه بیشتر شمارا خواهانم

  • عالی بود