کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود نرم‌افزار دانستنی‌های یک شیعه نسخه اندروید

16 بهمن 1393
بدون نظر

دانستنی‌های یک نوجوان شیعه؛
– دانستنی‌های دینی (مباحث اعتقادی): به گفته جامعه شناسان، انسان‌ها در سنین ۱۵ سالگی به بالا دچار یک نوع انقلاب فکری می‌شوند و سؤالات اعتقادی متنوعی در ذهن آنها شکل می‌گیرد. اما بسیاری به دلایلی همچون سردرگمی، مشغله‌های فکری، تحصیل و اشتغال، تنوع زیاد اینگونه سؤالات ون غیره، به حل و فصل این سؤالات نمی‌پردازند و کم کم شخصیت ایشان با این سؤالات شکل می‌گیرد. لذا در این بخش تقریبا تمامی مباحثی که معمولا یک جوان در جستجوی دانستن آنهاست، پرداخته شده است.

دانستنی‌های فرهنگی – اجتماعی؛
در این بخش به مسائل عمده فرهنگی – اجتماعی همچون ازدواج، کانون خانواده، پنداشت‌ها، انحراف اجتماعی و غیره پرداخته شده است.

دانستنی‌های سیاسی – اسلامی؛
از آنجایی که سیاست جایگاه ویژه‌ای در دین مبین و جامع اسلام دارد، در این بخش به مباحث سیاسی – اسلامی همچون ولایت فقیه، فراماسونری، آشنایی با سازمان‌های بین‌المللی، صهیونیسم، نظام‌های حکومتی، رسانه‌ها و … پرداخته شده است.

دانستنی‌های روانشناسی؛
با توجه به اینکه بر اساس آمار بطور میانگین، ۲۱ درصد افراد جامعه دچار اختلالات روحی هستند، و از آنجایی که شرایط روحی مناسب برای دین داری صحیح، بسیار ضروری است، در این بخش به مباحث عمده روانشناسی که دانستن آنها برای عموم افراد ضروری است، پرداخته شده است.
هدف از ساخت این برنامه آگاهی اجتماعی است که ریشه بسیار از گرفتاری‌ها در عدم آگاهی می‌باشد.

دانستنی‌های یک شیعه نسخه اندروید

مشخصات نرم افزار؛
ناشر: shiainfo.blogfa.com
دانستنی‌های یک شیعه – اندروید

لینک کوتاه مطلب

http://ketabfarsi.ir/?p=5463