کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود رمان دنیای معماها

۱۹ مهر ۱۳۹۲
بدون نظر

رمان «دنیای معماها» اثری از جان گادوین، نویسنده استرالیایی می‌باشد. وی تا بحال ۱۱ کتاب منتشر کرده که یکی از بهترین کتاب‌های او رمان «دنیای معماها» می‌باشد که توسط فرزام حبیبی اصفهانی به فارسی ترجمه شده است.
در میان موضوعاتی که در این کتاب پیرامون آنها بحث شده است، بدون شک برای هر یک از خوانندگان چند نام آشنا وجود دارد. نام‌هایی که غالبا آنها را شنیده و فقط مانند یک افسانه با آن برخورد کرده‌اند بدون اینکه به دنبال منبع افسانه مزبور بگردند و فلسفه پیدایش آن را بیابند.
حتی آنهایی که دریافته‌اند که این سامی به اشخاص و یا موجودات افسانه‌ای تعلق ندارد، بلکه چنین موجوداتی روی زمین زیسته‌اند و بسیاری از کارهایی را که به آنها نسبت می‌دهند را به راستی انجام داده‌اند و کمتر کوشیده‌اند که توجیهی قابل قبول برای آن بیابند.
جان گادوین در اثر حاضر تمامی تلاش خود را بر آن معطوف داشته که حقایق مسلم این موضوعات را از آنچه که منطق ناپذیر است جدا کند. لیکن منطق ناپذیر بودن را دلیل ناممکن بودن نمی‌داند و با ذکر نکاتی احتماعی، خواننده را به اندیشیدن درباره آنها وامی‌دارد و ارزش کتاب حاضر نیز در همین است که ضمن سرگرم کردن خواننده با ارائه مطالب واقعی و افزودن بر دانسته‌های آنان، ذهن را معطوف به مسائلی می‌کند که کمتر به آن فکر کرده‌اند.

کتاب «دنیای معماها» دارای چهار فصل و یک مقدمه می‌باشد که در بالا به آن اشاره شد؛
– فصل اول: عصر پیشگویان
– فصل دوم: «آدم برفی» ناشناخته
– فصل سوم: مردی از هیچ‌کجا
– فصل چهارم: کورهای بینا

رمان دنیای معماها

مشخصات کتاب؛
نام مؤلف/گردآورنده: جان گادویل
تعداد صفحات: ۲۱۸ صفحه
لینک دانلود مستقیم
لینک دانلود کمکی: دریافت فایل

لینک کوتاه مطلب

http://ketabfarsi.ir/?p=4169