کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب سفر روح

۹ آذر ۱۳۹۴
۷ نظر

مطالب کتاب حاضر حاصل تحقیقات دکتر مایکل نیوتن (روانشناس) است که طی چهل سال درمان و بررسی صدها مورد خاص به دست آمده است. در این میان او که اهم توجه خود را به حالات گوناگون روان و روح معطوف کرده به مواردی از حالات روح و عالم برزح و کیفیات گوناگون آن دست یافته است که جای تعمق دارد.
وی نتایح تحقیقات خود را در این سالها از طریق تدریس در دانشگاه‌های امریکا و شرکت در سمینارها، کارگاه‌های آموزشی و کنفرانس‌های متعدد در اختیار علاقمندان قرار داده است. دکتر نیوتن در این کتاب و کتاب سرنوشت ارواح (Destiny of Souls) حالات و تجربیات گوناگون بیماران خود را دسته بندی کرده و با بیانی شیوا یافته‌های آنان را در دسترس علاقمندان قرار داده است.
تحقیقات دکتر نیوتن و دیگر دانشمندانی که در این زمینه تحقیقات علمی وسیع انجام داده‌اند، دال بر تحکیم اصول ادیان است. از جمله این که خداوندی قادر، متعال، یکتا، مهربان و حاکم بر کائنات وجود دارد. دنیایی به غیر از دنیای مادی اما لطیف‌تر و نورانی‌تر وجود دارد که جایگاه ابدی روح است. انسان تنها دارای یک قالب عنصری شامل اعضا و جوارح نیست بلکه ورای این بعد جسمانی و مادی بعدی روحی قرار دارد که منشأ ملکوتی دارد و حاصل دم پروردگاری است و این بعد روحی است که انسان را از حیوان متمایز می‌کند و موجد بعد اخلاقی در اوست. این بعد اخلاقی است که به انسان امکان می‌دهد نوع دوست شود، با همنوعان خود همدردی کند و از شادی آنان شاد شود، وظیفه شناس شود، قدر شناس شود و نسبت به همنوع خود مهربان و مشفق و در جهت خدمت به آنان کوشا باشد.
آنچه در این کتاب آمده است مدیون تلاش کسانی است که در جستجوی کمک به سوی من آمده‌اند و من آنها را هیپنوتیزم کردم چرا که این روش از نظر من وسیله قابل اعتمادی است برای کشف حقایق عوالم بعد.
شرح سفر روح به عالم دیگر برآمده از خاطرات کسانی است که طی سال‌ها برای هیپنوتیزم درمانی به من مراجعه کردند. این خاطرات واقعی بیانگر آن است که عالم برزخ عالمی واقعی و ملموس است و در آن فضایی سرشار از محبت شفقت و آرامش حکمفرماست.
شگفتی‌های عالم برزخ و مراحل مختلف آن نشان می‌دهد که هدف نهایی خلقت به کمال رسیدن مخلوقات است یعنی برخورداری آنها از تمام نعمات و نشأت الهی و همه مخلوقات می‌توانند به اندازه کوشش و ظرفیتشان از آن سیراب شوند.

۴,۰۰۰ تومان – خرید

سفر روح

مشخصات کتاب؛
نام مؤلف/گردآورنده: مایکل نیوتن، ترجمه: محمود دانایی
تعداد صفحات: ۳۴۳ صفحه

لینک کوتاه مطلب

http://ketabfarsi.ir/?p=7445
 • دست شما درد نکنه فایل پی دی اف کتاب رو خیلی راحت بعد پرداخت دریافت کردم ، ممنون . خواهش میکنم کتاب های ( سرنوشت روح ) ( ماتریکس الهی ) ( ‌زندگی به روایت بودا ) ( تنها عشق حقیقت دارد ) ( پایان عمر ، راز خلقت و دنیای پس از مرگ به همراه پیشگویی های کریون از آینده ) رو هم بزارین تا در اسرع وقت بعد پرداخت هزینه نیز این کتاب های ارزشمند رو هم بدست بیاریم و مطالعه کنیم . ای کاش نسخه فیزیکیه کتاب ها هم موجود بود . به هرحال خسته نباشین 💚

 • کتاب فوق العاده خوبیه
  اگر این کتاب رو بخونید ذهنیتتون نسبت به بهشت و جهنم عوض میشه
  و خواهید دید که در این دنیا بجز خوبی و کارهای نیک و رفع نقطه ضعفهایمان چیز دیگری ارزش ندارد

 • درود.کتاب عالی و سرشار از محتوا بود.لطفا کتاب سرنوشت روح روهم بذارید.سپاس

 • لطفا کتاب سرنوشت روح رو هم قرار بدید

 • merc besiar khub bud , chetor mitunam ketab e sanevesht e rooh az hamin nevisande ra dashte basham ? merc baz

 • بنام خدا
  سلام ضمن تشکر ازارائه کتاب پرواز روح دکتر نیوتن اگر ممکن است کتاب سرنوشت روح را نیز جهت مطالعه ارائه فرمائید ممنون