کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب صد جنگ بزرگ تاریخ

۲۸ فروردین ۱۳۹۳
۴ نظر

تاریخ بشریت همواره با اتفاقات گوناگون و مهمی همراه بوده است که هر کدام تا اندازه‌ای سرنوشت انسان را تحت تأثیر قرار دادند. تجربه‌هایی که تاریخ بشریت به خود دیده است هم شامل تجربیات مفید است که آثار مهمی در آینده آن رقم زده است و هم شامل تجربیات تلخ و ناگوار می‌باشد.
مقوله جنگ نیز یکی از همین اتفاقات تأثیرگذار تاریخ است که بیش از صدها و هزاران بار در میان اقوام، قبیله‌ها و امپراتوری‌ها اتفاق افتاده است و هم‌اکنون نیز به شیوه‌های گوناگون درحال رخ دادن است. جنگ می‌تواند اهداف مختلفی برای جنگجویان و فرماندهان به همراه داشته باشد که بعضی از آنها پسندیده و در جهت تکامل انسان است؛ مانند دفاع از جان، ناموس و وطن و ممکن است بخاطر زیاده خواهی و جاه طلبی رهبران و پادشاهان باشد که آثار خطرناک و جبران ناپذیری بر نسل و منابع انسانی خواهد گذاشت.
کتاب «صد جنگ بزرگ تاریخ» به شرح مختصری از ۱۰۰ جنگ بزرگ طول تاریخ می‌پردازد.

صد جنگ بزرگ تاریخ

مشخصات کتاب؛
نام مؤلف/گردآورنده: علی غفوری
تعداد صفحات: ۱۹۹ صفحه
لینک دانلود مستقیم
لینک دانلود کمکی: دریافت فایل

لینک کوتاه مطلب

http://ketabfarsi.ir/?p=4996
  • با سلام واقعا وب سایت شما محشره بیشتر کتاب هایی که دنبالشون بودم اینجا پیدا کردم و به راحتی دانلود کردم امیدوارم شما و خانوادتون در پناه حق سالم و تندرست و شاد باشید

  • با سلام
    دست شما درد نکند با این وب سایت با ارزش شما دوستتان دارم چون خودتان هم با ارزش هستید.موفق باشید در دنیا و آخرت و در برابر اهل خانوادتان.

    • از لطف شما بسیار سپاسگذاریم.

  • با تشکر از سایت خوبتون عالی بود
    موفق باشید