کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب قانون توانگری

۱۸ اسفند ۱۳۹۴
۲ نظر

مقدمه
این کتاب حاصل سال‌های کسادی اخیر و سال‌های زندگی بی‌برکت است. هیچ کس کسادی و زندگی بی‌برکت را دوست ندارد. البته نباید هم دوستشان داشت.
پانزده سال بود که جویای چنین کتابی بودم. در طول آن سال‌ها که در فقسه کتابخانه ها و کتابفروشی‌ها جستجو می‌کردم، دیدم کتاب‌های بسیار درباره موفقیت یافت می‌شود؛ اما هیچ کدام از قوانین ساده و منسجمی که کامیابی را تضمین کند سخن نمی‌گفت.
وقتی بیوه شدم و پسر بچه‌ای روی دستم ماند که می‌بایست او را می‌پروراندم و وسایل تحصیلش را فراهم می‌کردم و آینده‌اش را سروسامان می‌دادم، شروع کردم به جستجوی این کتاب، چون نه آموزشی دیده بودم که بتوانم کار پیدا کنم و نه منبع درآمدی داشتم، حاضر بودم جانم را بدهم تا راه و رسم مقتدرانه اندیشیدن را بیاموزم.
تا مدتی دچار افسردگی و بیماری و تنهایی و تنگدستی و احساس شکست کامل بودم. گویی تمام جهان بر ضد من جبهه گرفته بود. به هر چه دست می‌زدم خراب از کار درمی‌آمد. اما آب و نان، دروغ نبود! می‌بایست خرج پسرم را درمی‌آوردم و استطاعت شکست خوردن نداشتم. پس به خاطر او هم که شده – و همچنین به خاطر خودم – می‌بایست موفق می‌شدم.
عاقبت در خرابترین حال جسمی و روحی و مالی‌ام درباره قدرت اندیشه و کاربرد آن برای موفقیت یا شکست آموختم. دریافتم که شکست اساسا ثمره اندیشیدن به شکست است. پی بردم که استفاده دست از ذهنم می‌تواند کلیدی برای زندگی سرشار از سلامت و سعادت و ثروت و موفقیت باشد.
به محض پی بردن به این راز شگفت کامیابی، جزر و مد دگرگون شد… .

فهرست مطالب؛
– حقیقت تکان دهنده
– قانون اصلی توانگری
– قانون خلأ
– قانون خلاقیت
– قانون تخیل
– قانون فرمان
– قانون افزایش
– گرایش توانگرانه
– کار، راهی قدرتمند
– استقلال مالی
– قانون محبت و خیرخواهی
– قانون دعا
– قانون اعتماد به نفس
– قانون پشتکار و مداومت
– با قروض چه باید کرد؟
تندرستی و اندیشه توانگرانه
و … .

قانون توانگری

مشخصات کتاب؛
نام مؤلف/گردآورنده: کاترین پاندر
تعداد صفحات: ۳۴۹ صفحه
لینک دانلود مستقیم
لینک دانلود کمکی

لینک کوتاه مطلب

http://ketabfarsi.ir/?p=7691
 • با عرض سلام و خسته نباشید
  از طریق You Tube فایل صوتی بخش سوم این کتاب را شنیدم.
  آیا فایل کامل صوتی این کتاب موجود است؟ در صورت وجود چگونه میتوانم به آن دسترسی یابم؟
  کتابی در خور تحسین میباشد که به طریقی خوش بخش سوم آن ّصورت صوتی آماده شده و بسیار جالب بود. لطفا بنده را راهنمایی فرمایید تا به تمامی فایل صوتی ( در صورت وجود دست یابم )
  گسترش کتب صوتی گامی موثر در بالا بردن دانش عمومی جامعه و ایجاد تغیرات مثبت اجتماعی از هر لحاض میباشد. لطفا عکس روی جلد کتاب را نیز برای DownLoad قرار دهید. از لطفی که خواهید فرمود پیشاپیش متشکرم.
  با بهترین آرزوها
  ارژنگ حسینی زاده تبریزی

 • این کتاب واقعا خوب و جالبه
  من که از خوندنش لذت بردم ! خیلی کتابای خوبی به اشتراک میذارین ممنون