کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب قانون توانگری

۱۸ اسفند ۱۳۹۴
یک نظر
459 نمایش

مقدمه
این کتاب حاصل سال‌های کسادی اخیر و سال‌های زندگی بی‌برکت است. هیچ کس کسادی و زندگی بی‌برکت را دوست ندارد. البته نباید هم دوستشان داشت.
پانزده سال بود که جویای چنین کتابی بودم. در طول آن سال‌ها که در فقسه کتابخانه ها و کتابفروشی‌ها جستجو می‌کردم، دیدم کتاب‌های بسیار درباره موفقیت یافت می‌شود؛ اما هیچ کدام از قوانین ساده و منسجمی که کامیابی را تضمین کند سخن نمی‌گفت.
وقتی بیوه شدم و پسر بچه‌ای روی دستم ماند که می‌بایست او را می‌پروراندم و وسایل تحصیلش را فراهم می‌کردم و آینده‌اش را سروسامان می‌دادم، شروع کردم به جستجوی این کتاب، چون نه آموزشی دیده بودم که بتوانم کار پیدا کنم و نه منبع درآمدی داشتم، حاضر بودم جانم را بدهم تا راه و رسم مقتدرانه اندیشیدن را بیاموزم.
تا مدتی دچار افسردگی و بیماری و تنهایی و تنگدستی و احساس شکست کامل بودم. گویی تمام جهان بر ضد من جبهه گرفته بود. به هر چه دست می‌زدم خراب از کار درمی‌آمد. اما آب و نان، دروغ نبود! می‌بایست خرج پسرم را درمی‌آوردم و استطاعت شکست خوردن نداشتم. پس به خاطر او هم که شده – و همچنین به خاطر خودم – می‌بایست موفق می‌شدم.
عاقبت در خرابترین حال جسمی و روحی و مالی‌ام درباره قدرت اندیشه و کاربرد آن برای موفقیت یا شکست آموختم. دریافتم که شکست اساسا ثمره اندیشیدن به شکست است. پی بردم که استفاده دست از ذهنم می‌تواند کلیدی برای زندگی سرشار از سلامت و سعادت و ثروت و موفقیت باشد.
به محض پی بردن به این راز شگفت کامیابی، جزر و مد دگرگون شد… .

فهرست مطالب؛
– حقیقت تکان دهنده
– قانون اصلی توانگری
– قانون خلأ
– قانون خلاقیت
– قانون تخیل
– قانون فرمان
– قانون افزایش
– گرایش توانگرانه
– کار، راهی قدرتمند
– استقلال مالی
– قانون محبت و خیرخواهی
– قانون دعا
– قانون اعتماد به نفس
– قانون پشتکار و مداومت
– با قروض چه باید کرد؟
تندرستی و اندیشه توانگرانه
و … .

قانون توانگری

مشخصات کتاب؛
نام مؤلف/گردآورنده: کاترین پاندر
تعداد صفحات: ۳۴۹ صفحه
لینک دانلود مستقیم
لینک دانلود کمکی

لینک کوتاه مطلب

http://ketabfarsi.ir/?p=7691
  • این کتاب واقعا خوب و جالبه
    من که از خوندنش لذت بردم ! خیلی کتابای خوبی به اشتراک میذارین ممنون