کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

معرفی کتاب نسیم ظهور

31 اکتبر 2015
بدون نظر

ما در کوچه پس کوچه‌های سرگردان «غیبت» تو را می‌جوییم. ما در «انتظار» روزی هستیم که «نسیمی» بوزد و ابرها کنار روند و خورشید فروزانت «ظهور» کند تا تمام ناپاکی‌ها و بی‌عدالتی‌ها را بزدایی و عدالت فراگیر را در سراسر جهان، حاکم نمایی. ای حجت حق و ای نور مطلق! بیش از این ما را چشم انتظار نگذار.
ما شیعیان اعتقاد راسخ داریم که تمام برکات هستی و ادامه حیات عالم و آدم، در سایه وجود مقدس و بابرکت ولی عصر، حجت بن حسن المهدی (عج) است و اگر آن وجود گرامی در کرده زمین نباشد، تمام هستی نابود گشته و از بین خواهد رفت، همچنان که در بیان نورانی اهل بیت (ع) وارد شده است: اگر وجود حجت الهی نباشد، زمین اهلش را فرو خواهد برد.
همان حجتی که وجود مبارکش در پس پرده غیبت همچون خورشید پشت ابر، نور و برکت بوده و مایه بقای دین و مذهب و بشریت است و پس از ظهور خود به امر و مصلحت الهی، جهان را پر از عدل و داد می‌کند.
شکی نیست که همه ما تحت توجهات امام زمان (عج) هستیم. اعمال روزمره ما زیر نظر آن بزرگوار قرار دارد. بی‌تردید با مطالعه عنایات و کرامات حضرت مهدی (عج) روح انسان متوجه مقام والای ولایت و امامت شده و یاد و نام آن وجود مقدس در دل‌ها زنده می‌شود و انسان پی می‌برد که در سایه کمالات روحی و معنوی، می‌توان به مقامات رفیع دست یافت.
امید آنکه خواندن این حکایات شیرین، سبب توجه بیشتر به وجود مقدس امام زمان (عج) و زمینه‌ای برای انتظار واقعی باشد.

نسیم ظهور

لینک کوتاه مطلب

http://ketabfarsi.ir/?p=7343