کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

معرفی کتاب نسیم ظهور

9 آبان 1394
بدون نظر

ما در کوچه پس کوچه‌های سرگردان «غیبت» تو را می‌جوییم. ما در «انتظار» روزی هستیم که «نسیمی» بوزد و ابرها کنار روند و خورشید فروزانت «ظهور» کند تا تمام ناپاکی‌ها و بی‌عدالتی‌ها را بزدایی و عدالت فراگیر را در سراسر جهان، حاکم نمایی. ای حجت حق و ای نور مطلق! بیش از این ما را چشم انتظار نگذار.
ما شیعیان اعتقاد راسخ داریم که تمام برکات هستی و ادامه حیات عالم و آدم، در سایه وجود مقدس و بابرکت ولی عصر، حجت بن حسن المهدی (عج) است و اگر آن وجود گرامی در کرده زمین نباشد، تمام هستی نابود گشته و از بین خواهد رفت، همچنان که در بیان نورانی اهل بیت (ع) وارد شده است: اگر وجود حجت الهی نباشد، زمین اهلش را فرو خواهد برد.
همان حجتی که وجود مبارکش در پس پرده غیبت همچون خورشید پشت ابر، نور و برکت بوده و مایه بقای دین و مذهب و بشریت است و پس از ظهور خود به امر و مصلحت الهی، جهان را پر از عدل و داد می‌کند.
شکی نیست که همه ما تحت توجهات امام زمان (عج) هستیم. اعمال روزمره ما زیر نظر آن بزرگوار قرار دارد. بی‌تردید با مطالعه عنایات و کرامات حضرت مهدی (عج) روح انسان متوجه مقام والای ولایت و امامت شده و یاد و نام آن وجود مقدس در دل‌ها زنده می‌شود و انسان پی می‌برد که در سایه کمالات روحی و معنوی، می‌توان به مقامات رفیع دست یافت.
امید آنکه خواندن این حکایات شیرین، سبب توجه بیشتر به وجود مقدس امام زمان (عج) و زمینه‌ای برای انتظار واقعی باشد.

نسیم ظهور

لینک کوتاه مطلب

http://ketabfarsi.ir/?p=7343