کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

27 اسفند 1395
یک نظر

خانم فلورانس اسکاول شین در ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱ در یکی از خانواده‌های قدیمی فیلادلفیایی در کامدون نیوجرسی به دنیا آمد. سالیان متمادی در مقام هنرمند (نقاش)، مشاور امور، متافیزیسین و خطیب، نامی بلند آوازه داشت. وی سالیان بسیار در نیویورک به تدریس علوم مابعدالطبیعه پرداخت. افراد زیادی در جلسات درس او شرکت می‌کردند و او از طریق پیام‌های معنوی خود را به گروه بیشماری می‌رساند.
کتاب‌های او نه تنها در آمریکا، بلکه در دیگر کشورها نیز از محبوبیت خاصی برخوردار شدند. در اکثر کشورها و حتی روستاها و مناطق دور افتاده مخاطبان زیادی به هم زدند. بارها افرادی را دیده‌ام که با خواندن یک کتاب از اسکاول شین راه درست و حقیقت زندگی را دریافته‌اند.
بزرگ‌ترین علل موفقیت او این بود که همواره سعی می‌کرد خودش باشد. ساده، صمیمی، مهربان وشوخ طبع. هرگز به دنبال این نبود که با کلام ادیبانه، خشک و رسمی به زور در روح دیگران نفوذ کند. بنابراین محبوب هزاران نفر از افرادی بود که نتوانسته بودند به شیوه‌های متداول و مرسوم قدیمی پیام معنویت را دریابند؛ حتی کسانی که کتاب‌های ساده مابعدالطبیعه برایشان چندان جاذبه‌ای نداشت. به او پناه می‌آوردند.
با وجود این که عمیقا مذهبی بود ولی رفتار بسیار ساده‌ای داشت و روحانی بودنش از برخوردهایش با مسائل قابل تشخیص بود. در تدریس هرگز تمایل به استفاده از روش‌های فنی و دانشگاهی نداشت و همواره از مثال‌های ملموس، عملی و روزمره زندگی استفاده می‌کرد.
اسکاول شین پیش از آن که معلم حقیقت شود، به تصویرگری کتاب‌ها می‌پرداخت. گرچه او در سال ۱۹۴۰ درگذشت، ولی کتاب هایش هنوز الهام بخش، محرک و ماندگار در نزد کسانی است که در فراگرفتن این علوم تلاش می‌کنند. او در سال ۱۹۲۵ نخستین کتابش را به نام بازی زندگی و راه رسم این بازی را منتشر کرد.

چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

مشخصات کتاب؛
نام مؤلف/گردآورنده: فلورانس اسکاول شین
تعداد صفحات: ۲۹۷ صفحه
دانلود چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

لینک کوتاه مطلب

http://ketabfarsi.ir/?p=8205
  • بسیار جالب و بعضاً متفاوته نظریات خانوم شین.