کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

آشنایی با نرم افزار پیکاسا

15 اسفند 1391
۱۰ نظر

پیکاسا، یک نرم افزار نمایش و سازماندهی تصاویر است که برای ویرایش و شخصی سازی عکس های دیجیتال کاربرد دارد. این نرم افزار علاوه بر این، امکان اشتراک گذاری عکس (Photo Sharing) را هم دارا بوده و به کمک آن قار خواهید بود تا تصاویر خود را از طریق Picasa برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.
این نرم افزار در ابتدا توسط شرکت Lifescape طراحی و پیاده سازی شد. در سال ۲۰۰۲ شرکت اینترنتی Google این نرم افزار را خریداری کرد و در سال ۲۰۰۴ رسما بعنوان یکی از نرم افزارهای این شرکت و در تملک گوگل درآمد.
Picasa برگرفته از ترکیب بین چند حرف لاتین است؛ نام نقاشی فرانسوی به نام پابلو پیکاسا (Pablo Picasso) و عبارت فرانسوی مای کاسا (Mi Casa) که ترجمه انگلیسی آن My House می باشد و عبارت Pic که مخفف Picture به معنای عکس می باشد. (بیشتر…)

آشنایی با نرم افزار پیکاسا

دانلود کتاب راهنمای گوگل آنالیتیکس

9 بهمن 1391
یک نظر

این کتاب راهنمای گوگل آنالیتیکس (Google Analytics) هست، خیلی از شماها نام گوگل آنالیتیکس رو شنیدید ولی بطور کامل با این سیستم آشنایی ندارید و حتی نمی دونید که این سیستم چه مزایایی دارد. می شه گفت Google Analytics مخصوص وبمسترها هستش و بیشتر به این قشر مربوط می شه، اما خیلی از وبمسترها هم با این سیستم و جادوی بزرگ این سیستم آشنایی ندارند. این کتاب به شما و همه مدیران سایت ها و نویسندگان سایت ها کمک می کنه تا با اهداف بیشتری به کار خودشون ادامه بدهند. (بیشتر…)

دانلود کتاب راهنمای گوگل آنالیتیکس