کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب آشنایی با تجهیزات شبکه

۳ خرداد ۱۳۹۲
بدون نظر

ممکن است بسیاری از خوانندگان یا علاقه مندان مباحث شبکه موفق نشده یا نشوند که نمای ظاهری بسیاری از تجهیزات شبکه را ببینند و بدانند که ادواتی که درباره آنها صحبت می‌شود از حیث ظاهری چگونه هستند. راهنمای تصویری تجهیزات شبکه در راستای پاسخگویی به همین نیاز آماده شده است. این تجهیزات در سه گروه تجهیزات غیرفعال (Passive)، تجهیزات فعال (Active)، و سایر تجهیزات آورده شده است. (بیشتر…)

دانلود کتاب آشنایی با تجهیزات شبکه

دانلود کتاب آشنایی با مفاهیم و اصطلاحات اینترنتی

۴ اردیبهشت ۱۳۹۲
بدون نظر

از آنجایی که اینترنت و به طبع آن طراحی صفحات وب یکی از ارکان اصلی هر جامعه مجازی محسوب می‌شود و با توجه به اینکه بسیاری از کاربرانی که با اینترنت کار می‌کنند فقط نامی از اصطلاحات اینترنتی را شنیده‌اند لذا بر آن شدیم تا کلیه اصطلاحات رایج اینترنتی را گرداوری کنیم و توضیح دهیم. (بیشتر…)

دانلود کتاب آشنایی با مفاهیم و اصطلاحات اینترنتی

دانلود کتاب آموزش راه اندازی سرور مجازی

۱۷ فروردین ۱۳۹۲
یک نظر

با مجازی سازی می توان بدون خرید سخت افزارهای اضافی، افزونگی بوجود آورد. افزونگی به این معنی است که چند سرور یک کار را انجام دهد و در این صورت اگر یک سرور به هر دلیلی از کار بیفتد، سرور دیگری که همان کار را انجام می دهد و می تواند جایگزین آن شود. این کار باعث جلوگیری از ایجاد وقفه می شود.
در کتاب آموزش راه اندازی سرور مجازی راهنمایی کامل برای نصب و راه اندازی یک دیتاسنتر مجازی سازی شده آورده شده است و یک فصل هم به Storage ها اختصاص داده شده است. (بیشتر…)

دانلود کتاب آموزش راه اندازی سرور مجازی