کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب مدیریت پایگاه داده

۲۵ فروردین ۱۳۹۳
یک نظر

شما با خواندن کتاب «مدیریت پایگاه داده»، قدم در مسیری می‌گذارید که در انتهای آن به یک کاربر بانک‌های اطلاعاتی Access و SQL Server تبدیل خواهد شد و با کامل کردن دانسته‌های خود می‌توانید به عنوان یک طراح یا مدیر پایگاه داده در بازار وسیع فناوری اطلاعات، مشغول به کار شوید.
سعی کنید توضیحات تئوری را به دقت دنبال کنید، کارهای علمی را حداقل یکبار روی رایانه خود امتحان نمایید و با گسترش دادن مثال‌های این کتاب، توانایی خود را در کار با این دو سیستم معروف مدیریت پایگاه داده، به نقطه مطلوبی برسانید.
از آنجا که تقویت زبان انگلیسی، کمک فراوانی به شما در جهت یافتن پاسخ سؤالات و مراجعه به منابع و مراجع آموزشی خواهد کرد، توصیه می‌کنم متون انگلیسی انتهای هر فصل را به دقت مطالعه کرده و معنی کلمات کلیدی آن را به خاطر بسپارید. (بیشتر…)

دانلود کتاب مدیریت پایگاه داده

دانلود کتاب پایگاه داده یا Database

۱۵ تیر ۱۳۹۲
بدون نظر

پایگاه داده، به مجموعه‌ای از اطلاعات با ساختار منظم گفته می‌شود، پایگاه‌های داده معمولا در قالبی که برای دستگاه‌ها و رایانه‌ها قابل خواندن و دسترسی باشد ذخیره می‌شوند، البته چنین شیوه ذخیره‌ سازی اطلاعات تنها روش موجود نیست و شیوه‌های دیگری مانند ذخیره‌سازی ساده در پرونده‌ها نیز استفاده می‌گردد، آنچه ذخیره‌سازی داده‌ها در پایگاه‌های داده‌ها را مؤثر می‌سازد وجود یک ساختار مفهومی برای ذخیره‌ سازی و روابط بین داده‌ها است. (بیشتر…)

دانلود کتاب پایگاه داده یا Database