کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب صفر تا صد بازاریابی

27 اردیبهشت 1394
بدون نظر

کتاب «صفر تا صد بازاریابی» شامل نکاتی ارزشمند در مورد کسب و کارهای خرد و کلان است. نکاتی که در این کتاب ارائه می‌شوند طبقه بندی شده و هر بخش با رنگ قرمز جدا شده است؛
۱. ایده‌های کلی
۲. توسعه محصول
۳. آموزش منابع و اطلاعات
۴. قیمت گذاری و پرداخت (بیشتر…)

دانلود کتاب صفر تا صد بازاریابی

دانلود کتاب چرا ثروتمند نیستیم؟

30 مهر 1392
۳ نظر

متأسفانه امروزه اکثر افراد، زمین و زمان و وضعیت سیاسی و اقتصادی و نداشتن سرمایه و … را دلیل ثروتمند نشدن خود می‌دانند ولی خبر بد برای این افراد این است که ثروتمند نشدن شما نه بخاطر وضعیت سیاسی و اقتصادی کشور است و نه حتی نداشتن سرمایه و نه هیچ دلیل بیرونی دیگری! ثروتمند نشدن به دلیل محدودیت‌های ذهنی است که برای خودمان ایجاد می‌کنیم. این باورها وقتی در ضمیر ناخودآگاه ما می‌نشینند، عملا ثروتمند شدن را غیرممکن می‌داند و هرگونه تلاش برای دستیابی به ثروت را مختل می‌کند. وقتی تلاش چند باره این افراد در کارها و یا تصمیماتی که بخوبی بررسی نشده‌اند و یا پشتکار لازم برای انجام آن وجود نداشته است نتیجه نمی‌دهد یا به شکست منجر می‌شود، این باور برایشان ایجاد می‌شود که ما عرضه ثروتمند شدن را نداریم و یا قسمت ما این نیست که ثروتمند شویم و افکار و باورهایی از این دست که از لحاظ ذهنی آنها را محدود و محدودتر می‌کند و اعتماد به نفس آنها را تضعیف می‌نماید.
ثروتمند شدن برای اینگونه افراد بسیار مشکل است! بسیاری از افراد در ذهن هوشیار خود دستیابی به هر هدفی را امکان‌پذیر می‌دانند ولی ضمیر ناخودآگاهشان به موفقیتشان اعتقادی ندارد. تلاشی اینگونه هم موفقیتی در پی نخواهد داشت. خواندن کتاب‌های موفقیت و ثروتمند شدن، شرکت در کلاس‌ها و سمینارها به شما انگیزه آنی زیادی می‌دهد، ولی پس از مدت کمی با رویارویی با دنیای واقعی دوباره همان افکار و باورهای قبلی برمی‌گردد. (بیشتر…)

دانلود کتاب چرا ثروتمند نیستیم؟

دانلود کتاب صوتی روش‌های تحقیقاتی در اقتصاد

25 شهریور 1392
بدون نظر

کتاب صوتی «روش‌های تحقیقاتی در اقتصاد»، مصاحبه‌ای با ساسان بختیاری؛ دانشجوی سال سوم اقتصاد با گرایش اقتصاد کلان و اقتصاد نیروی کار می‌باشد.
در این مصاحبه، به بررسی روش‌های تحقیق در مسائل اقتصادی پرداخته می‌شود و عوامل رشد یا کاهش تولید یک شرکت نیز مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. (بیشتر…)

دانلود کتاب صوتی روش‌های تحقیقاتی در اقتصاد

دانلود کتاب مبانی مدیریت سرمایه گذاری

28 اردیبهشت 1392
۲ نظر

سرمایه گذاری، عبارت است از هرگونه فدا کردن ارزشی و مالی مشخص در حال حاضر، به امید به دست آوردن ارزشی که معمولا اندازه و کیفیت آن نامعلوم است، در زمان آینده! به عبارتی سرمایه گذار در حال حاضر، ارزش مشخصی را فدا می‌کند تا در قبال آن در آینده ارزش خاصی که مورد نظرش است به دست آورد؛ مثل پرداخت وجهی بابت خرید سهام به امید به دست آوردن سودهای مشخصی از آن در آینده. سرمایه گذاری را به روش های مختلفی تقسیم بندی می‌کنند که بصورت فهرست در اینجا بیان می‌شود؛
۱. بر اساس موضوع سرمایه گذاری
۲. بر اساس زمان یا مدت سرمایه گذاری
۳. برحسب خطر یا ریسک سرمایه گذاری
و … . (بیشتر…)

دانلود کتاب مبانی مدیریت سرمایه گذاری