کانال تلگرام

عضو کانال تلگرام کتاب فارسی شوید

دانلود کتاب تفکر بهتر، زندگی بهتر

14 فروردین 1401
بدون نظر

ذهن انسان نقش اساسی در موفقیت و شکست‌های او دارد. کتاب «تفکر بهتر، زندگی بهتر» راهکارهایی ساده ولی مؤثر برای حذف افکار بازدارنده و برنامه‌ای نوین برای تغییر طرز تفکر به سمت موفقیت و پیروزی به خواننده ارائه می‌دهد. (بیشتر…)

دانلود کتاب تفکر بهتر، زندگی بهتر

زندگی نزیسته‌ات را زندگی کن | نوشته رابرت آ. جانسون

19 اسفند 1396
بدون نظر

در کتاب زندگی نزیسته‌ات را زندگی کن (به انگلیسی: Living Your Unlived Life) روانشناس مشهور رابرت آ. جانسون فرضیه‌ای ساده ولی دگرگون کننده ارائه می‌دهد؛ هوش و استعداد نهفته و پرورش نیافته ما وقتی بطور کامل در زندگی بروز نداشته باشد، ممکن است به مشکلات بسیاری منتهی شود، مثل افسردگی، اختلافات زناشویی، مشکلات شغلی و غیره.
اما وقتی زندگی نزیسته ما شکوفا شود، این استعداد نهفته می‌تواند مانند یک سوخت ما را به سمت بیرون دایره محدودیت‌ها حرکت دهد، حتی زمانیکه شرایط به ظاهر غیرقابل تغییر باشد. (بیشتر…)

زندگی نزیسته‌ات را زندگی کن | نوشته رابرت آ. جانسون

دانلود کتاب هنر خوب زندگی کردن

26 آذر 1394
بدون نظر

مقدمه مترجم
کتابی که ترجمه آن تقدیم حضور خوانندگان می‌شود، می‌تواند تا حد کافی مؤثر در توسعه ادراک و فهم عموم در جمیع مسائل زندگی به شمار آید. نویسنده این کتاب را اگر بزرگترین نویسنده معاصر فرانسه و دنیای مغرب زمین ندانیم، باید یکی از بزرگترین آنها بشناسیم که شهرت او برخلاف بسیاری از نویسندگان که بعد از مرگ حاصل می‌شود، همزمان با حیات وی بوده است. (بیشتر…)

دانلود کتاب هنر خوب زندگی کردن

دانلود کتاب ۳۰ روش برای تغییر کیفیت زندگی

19 آذر 1392
یک نظر

کتاب حاضر شامل ۲۰ نکته کلیدی و مهم برای بهبود و تغییر کیفیت زندگی می‌باشد؛
یک ضرب المثل می‌گوید: «بهترین زمان برای کاشت یک درخت ۲۰ سال پیش بود. بهترین زمان بعدی الآن است».
اگر شما منتظرید تا همه شرایط برای کاری که می‌خواهید انجام دهید محیا شود، بعد آن کار را شروع کنید، مطمئن باشید که آن زمان فرا نخواهد رسید.
اغلب ما برای کارهایی که می‌توانستیم انجام دهیم، ولی به هر دلیلی فرصت سوزی کرده و آن را انجام ندادیم، افسوس می‌خوریم. غافل از این که بسیاری از این کارها را هم اکنون نیز می‌توان انجام داد و در آینده از آن منافع بهره‌مند شد. پس بیایید قبل از دیر شدن و پشیمانی دوباره، بجای شکایت از شرایط و بهانه گیری، دست بکار شویم و از زمانی که در اختیار داریم به نحو احسن استفاده کنیم. (بیشتر…)

دانلود کتاب ۳۰ روش برای تغییر کیفیت زندگی

دانلود کتاب راهنمای زندگی خانوادگی

22 مهر 1392
بدون نظر

در جامعه بشری، خانه و خانواده بنیان اساسی زندگی انسان شمرده می‌شود. این بنیاد در جامعه نقش مهمی ایفا می‌نماید، بدین معنی که همین تشکیل کوچک که خانواده نامیده می‌شود، محتوای تشکیل بزرگ و وسیع جامعه را شکل می‌دهد.
خانواده مسئولیت و وظیفه به میان آوردن نسل‌ها و پروردن و تربیت آن را دارد. منظور از بوجود آوردن خانواده، توسعه و گسترش بشریت است و همچنان خانواده مسئولیت و وظایف بس عظیم تربیت سالم و مراقبت جدی نسل‌ها را بر دوش دارد. از این جهت، خانواده مسئولیت رهبری نسل‌ها به سوی اهداف معین و سنجیده حیات انسان‌ها را برعهده دارد.
زندگی چیزیست که می‌تواند خوب یا بد باشد و اینکه چرا پدیده خوب یا خدای ناکرده بد در متن یک جامعه تبارز می‌نماید، بحثی است که باید روی طرز تربیت خانواده‌ها فکر کرد. پس در اینجا ضرورت می‌افتد که قبل از هر چیز دیگر در مورد شناخت خانه و خانواده بحث خود را آغاز کنیم. (بیشتر…)

دانلود کتاب راهنمای زندگی خانوادگی